Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia544

Krwawienie implantacyjne (?)

Polecane posty

Witam, dziewczyny staram się z mężem o dziecko. 11.04 - 14.04 miałam miesiączkę. Kochaliśmy się 21 i 24. Od 25 cały czas bolą mnie sutki (przed okresem bolały mnie piersi tylko po bokach). Wczoraj (tj.27.04) wieczorem zauważyłam jasnoróżową krew, a dzisiaj niestety normalne krwawienie jak miesiączka (tylko bez skrzepów) :/ dodam, że nie boli mnie brzuch tak jak wcześniej na początku każdej miesiączki. cykle mam co 28 / 29 dni. Czy to możliwe, że w 18 dzień cyklu dostałam kolejną miesiączkę? czy to możliwe, że jest krwawienie implantacyjne? Jak u Was to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana myślę że jest to normalna miesiączka. Tak czy inaczej życzę powodzenia !:) i oby pojawiły się te dwie kreseczki na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast inne pytanie: postanowiliśmy z mężem również postarać się o dzidziusia ale dopiero za jakiś czas. 11kwietnia tj. Mniej wiecej w dniu przewidywanej owulacji kochałam się z mężem,jednak był to stosunek przerywany. Przez kolejne 3dni pojawiło się u mnie bardzo dużo wodnistego plodnego śluzu, nie przejęłam się tym zbytnio, ponieważ wiedziałam że są to dni płodne,jednak było go wiecej niż zawsze. Chyba 7-8dni po stosunku zaczął kłuć mnie prawy jajnik i trwa to do dziś tak samo jest ze śluzem jest go dość dużo ale ma biały kolor i jest gestszy. Moje cykle są jak w zegarku 30dniowe ,zawsze przed okresem miałam bóle podbrzusza i czułam suchość pochwy oraz ból piersi,jednak teraz przed okresem nie miałam żadnych objawów poza tym białym śluzem i kłuciem w jajniku. W sobotę tj.25kwietnia powinnam dostać okres jednak się nie pojawił dopiero dziś w nocy obudziło mnie kłucie w podbrzuszu i ból jak na okres ,na papierze toaletowym zauważyłam malutka ilość śluzu podbarwioną na ciemno czerwono prawie brązowo,pomyślałam że to początek okresu i poszłam spać. Dziś od rana niestety okresu brak ,plamienia są znikome a raczej w tej chwili już ich brak, natomiast ból podbrzusza się utrzymuje oraz moje piersi stały się bolesne. Czy to mogło bylo krwawienie implantacyjne czy to objaw jakiejś choroby dróg rodnych??? Poradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, dziewczyny staram się z mężem o dziecko. 11.04 - 14.04 miałam miesiączkę. Kochaliśmy się 21 i 24. Od 25 cały czas bolą mnie sutki (przed okresem bolały mnie piersi tylko po bokach). Wczoraj (tj.27.04) wieczorem zauważyłam jasnoróżową krew, a dzisiaj niestety normalne krwawienie jak miesiączka (tylko bez skrzepów) :/ dodam, że nie boli mnie brzuch tak jak wcześniej na początku każdej miesiączki. cykle mam co 28 / 29 dni. Czy to możliwe, że w 18 dzień cyklu dostałam kolejną miesiączkę? czy to możliwe, że jest krwawienie implantacyjne? Jak u Was to wyglądało?

też myślę, że to miesiączka, ale mimo w miarę regularnych cykli warto kupić monitor cyklu, by mieć pewność co do owulacji, te Cyclotestery podobno dobre są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×