Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Nie lubie młodych kobiet

Polecane posty

Mam w pracy takich kilka lasek po 20 stce wydają mi się takimi głupim pisdkami. Nie ma to jak inteligentna i seksowna 30 stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś w tym jest. Młode dziewucha to takie cielaki, na dodatek z wywalonym ego w kosmos, jakiś koszmar. Ja lubię takie 28-33.

Może dlatego spuszczają z tonu wtedy bo akurat jest to okres szukania męża ? Nie wiem.

Rosyjska ruletka z tymi kiciami.

😄🙂☹️🧟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Coś w tym jest. Młode dziewucha to takie cielaki, na dodatek z wywalonym ego w kosmos, jakiś koszmar. Ja lubię takie 28-33.

Może dlatego spuszczają z tonu wtedy bo akurat jest to okres szukania męża ? Nie wiem.

Rosyjska ruletka z tymi kiciami.

😄🙂☹️🧟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam w pracy takich kilka lasek po 20 stce wydają mi się takimi głupim pisdkami. Nie ma to jak inteligentna i seksowna 30 stka

Też nie cierpię młodych kobiet, powody są oczywiste. Młodsze, ładniejsze, wszystko jeszcze przed nimi😏

Starych też nie lubię, nie chcę oglądać tego co mnie czeka. Ciężko żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też nie cierpię młodych kobiet, powody są oczywiste. Młodsze, ładniejsze, wszystko jeszcze przed nimi😏

Starych też nie lubię, nie chcę oglądać tego co mnie czeka. Ciężko żyć.

Haha coś  tym jest 😄 ja tam do nikogo nic nie mam ale sama chciałbym mieć znów 20 lat młodość uroda wszystko przed Tobą 😄 sama mam 31 lat i to już coś innego. Za to bardziej nie lubię takich po 50 w pracy bo one często są bardziej zawistne... Hmmm może o tą młodość właśnie która już im minęła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×