Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

muszę sam siebie stygmatyzować że jestem gruby aby schudnąć.

Polecane posty

bo ludzie pozmieniali się w cipy dla których ważne jest to aby nie zranić cudzych uczuć, a nie faktyczne dobro drugiej jednostki i mi tego nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, dziś powinniśmy się samostygmatyzować. To jest pierwszy krok ku samoświadomości i ku samoinstagramowaniu. Bo kim więcej jesteśmy, niż tym skromnym znakiem na celulozie (jotpegu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyżby? Nie sondzem. 

a ja sądzę. kiedyś ludzie cisnęli ze mną jak z psem i to sprawiało że poprawiałem swój stan bytowania. nagle gdy zaczęła się ta moda na bycie "miłym" co w rzeczywistości oznacza nie mówienie tego co się o kimś myśli to popadłem w marazm i przez kilka lat wypracowywałem psychologiczne mechanizmy które pozwalają mi samemu sobie cisnąć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ja sądzę. kiedyś ludzie cisnęli ze mną jak z psem i to sprawiało że poprawiałem swój stan bytowania. nagle gdy zaczęła się ta moda na bycie "miłym" co w rzeczywistości oznacza nie mówienie tego co się o kimś myśli to popadłem w marazm i przez kilka lat wypracowywałem psychologiczne mechanizmy które pozwalają mi samemu sobie cisnąć.

 

 

To tez gud story broł namber 4624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ja sądzę. kiedyś ludzie cisnęli ze mną jak z psem i to sprawiało że poprawiałem swój stan bytowania. nagle gdy zaczęła się ta moda na bycie "miłym" co w rzeczywistości oznacza nie mówienie tego co się o kimś myśli to popadłem w marazm i przez kilka lat wypracowywałem psychologiczne mechanizmy które pozwalają mi samemu sobie cisnąć.

 

 

Widać, że oszczędzasz na psychiatrze. On powiedziałby o tobie to samo, tylko ładniej. Idź spać i chudnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź spać i nie podjadaj bo nie zgubisz tego tłustego tylka🐖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widać, że oszczędzasz na psychiatrze. On powiedziałby o tobie to samo, tylko ładniej. Idź spać i chudnij!

no tak, ktoś sra do mordy fałszywym ideologom z nurtu sjw którzy promują degenerację w stylu it's ok to be fat to do psychiatry.

 

bolszewizm wiecznie żywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chwalisz się czy żalisz bo trudno stwierdzić wśród zalewu podobnego gunwa i przemysleń internetowych filozofów?

wypi/erdalaj stąd ciemniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo co poprdolencu? Postrasz mnie łomem? Czy innym złomem?

po prostu wypi/erdalaj. najlepiej się powieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

po prostu wypi/erdalaj. najlepiej się powieś.

Poczekam aż ty pierwszy uznasz swoje jestestwo za zupełnie bezużyteczne i się gibniesz. Ju gona słing from de szandelir. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poczekam aż ty pierwszy uznasz swoje jestestwo za zupełnie bezużyteczne i się gibniesz. Ju gona słing from de szandelir. 

wypi/erdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bendzie strim z wieszania? Bo takie napięcie budujesz. Powalcz o role z mroczkami. Ten sam poziom aktorstwa.  Chociaż oni się wyrobili przez te lata a ty wciąż amator. Beks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×