Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rumba80

Trudny Zwiazek z facetem i jego ex...

Polecane posty

Witam ,otóż mam pewien problem. 

Jestem z facetem od 2 lat. Jak się poznaliśmy był sam ,jednak ma w swoim życiu ex z którą zaczął układać już sobie kiedyś życie. Mają dwójkę dzieci ale nie są razem od dłuższego czasu. Na początku naszego związku wiadomo jego ex była ciągle nastawiona do mnie źle. Nie znamy sie, lecz kilka razy ublizyla mi jakimks tekstami na portalu społecznościowym. Mój partner nie za bardzo mógł coś z tym tematem zrobic bo kwestia były jego dzieci ( ex pozwoli mu się z nimi zobaczyć lub nie, jaki ma humor). Ja też za bardzo takich sytuacji nie roztrzasalam bo zalezalo mi żeby on był szczęśliwy i dzieci. On nie chciał iść do Sądu o ustalenie widzen. Męka trwa do dzis... Wieczne telefony, prezenty od niej dla niego, normalnie mają kontakt nie tylko w sprawie dzieci... Ostatnio mieliśmy drugą rocznice. Chciał zrobić mi z tej okazji prezent. Powiedziałam, że nie chce złota, łańcuszków i tak dalej tylko że przyjemność sprawiłoby mi gdyby zakrył tatuaż (imię właśnie swojej ex) która zrobił na ręce gdy byli jeszcze razem. Nie zgodzil sie oczywiście argumentując się że dzieciom będzie przykro a poza tym to zawsze będzie matka jego dzieci... Zrobiło mi się naprawde przykro, powiedzialam to delikatnie, że to byłby mily gest w moja strone... Co mam o tym wszystkim myśleć? Kocham tego faceta i jest cudowny, lecz ta sprawa mnie wykonczy... Wiele mogłabym tu sytuacji przytoczyc, bo wiele razy było mi przykro właśnie z jej powodu... Z partnerem nie moge normalnie o tym porozmawiac, bo kończy sie to awantura. Co dalej ? Dzieki za przeczytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast żebrać o miłość u faceta który kocha inną zacznij kochać siebie i żyć dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś masochistka? Masakra, facet z dwojgiem dzieci (a dzieci zawsze będą najważniejsze dla niego) i w tle była która pewnie nadal kocha no inaczej wyznaczylby jej bardziej granice...on tańczy jak ona mu zagra i pewnie nadal cos czuje do niej. Uciekaj! Będą same problemy, lepiej juz nie będzie. Widać jakie facet ma nastawienie i jak Cie ,,kocha". Taaa i dzieciom będzie przykro ze tatuś zakryl tatuaż z imieniem.mamusi 😂 lyknełas to? Pewnie nawet by tego nie zauważyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna naiwniara. 

On ma ex i dzieci, dla których zrobi wszystko. Dla Ciebie nie zakryl nawet tatuażu. 

Ty nie jesteś nawet na drugim planie - jesteś ostatnia.

Nigdy nie ułożysz sobie z nim życia, bo ex, bo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kobiecie obcych bachorow dwie trzecie? To logiczne ze bombelki z ex zawsze będą najważniejsze. Chyba ze facet jest idjota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×