Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

casandraas

Usunięcie wkładki Kyleena.

Polecane posty

Cześć, chciałabym wyjąć wkładkę Kyleena. Założyłam ją w styczniu 2018r. plusy: nie mam okresu, tylko znikome plamienia, nie martwię się o ciążę. Minusy: od początku przybrałam 7kg, zatrzymuje mi się woda w organizmie, mam cellulit na udach,jakiego dotąd nie miałam. Trądzik na twarzy i dekoldzie, mam owłosienie na twarzy, wokół sutków i pod pępkiem. Mimo aktywności fizycznej i codziennych treningów nie mogę zgubić kg. Jest ktoś zadowolony po wyjęciu wkładki? Czy waga wróciła do normy, a owłosienie przestało rosnąć? zastanawiam się i jestem na 90% przekonana, żeby wyjąć wkładkę. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna, że to skutki założenia wkładki? Nie czytałam o takich skutkach ubocznych, a poważnie się zastanawiam nad tym środkiem antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te wkladke od maja 2018 i nie mam problemow z dodatkowymi kilogramami, a sport uprawiam naprawde z doskoku tylko i nie patrze specjalnie co jem. Cera tez bez zmian. Jestes pewna, ze to od wkladki? Ilosc hormonow jest w niej o wiele mniejsza niz w pigulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niedoczynnosc tarczycy.ale objawy pojawily sie po wlozeniu wkladki. Nie mam pcos,badania idealne.wiec stwierdzam,ze po 2 latach mam dzialania niepozadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×