Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelax09

Czy ciąża jest możliwa?

Polecane posty

W lutym przestałam brać tabletki antykoncepcyjne i od marca nie biorę. W marcu cykl trwał 30 dni i okres wystąpił prawidłowo w dniu 28.03 w 30 dc.
18 kwietnia doszło do stosunku bez zapezpieczenia (teoretycznie powinny być to dni niepłodne bo to 22 dzień cyklu). Okres powinnam dostać 26 kwietnia, jednak minęło juz sporo dni i nadal nic, żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na zbliżający się okres. Wykonałam już 3 testy, dzisiaj, wczoraj i przed wczoraj i wszystkie negatywne. Często boli mnie głowa i nic mi się nie chce. Czy to za wcześnie na test? Dziś jest już 36 dzień cyklu, zazwyczaj przed okresem bolały mnie piersi- teraz nic. W takim wypadku możliwe, że cykl się przedłużył i owulacja nastąpiła później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test wyszedł pozytywny dopiero po 6dniach, od spodziewanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizm potrzebuje okolo 3 msc zeby wyregulowac gosp. hormonalna. Skoro testy negatywne, to raczej nie ciaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy tak nieregularnym cyklu należy wspomagać się jakimś specjalistycznym urządzeniem, dlatego ja mam do wyznaczania owulacji tester Afrodyta Smart i do tego apkę na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×