Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa222

Nieodpowiedzialne zachowanie

Polecane posty

Hej dziewczyny i chłopcy  
Sprawa z wirusem w naszym kraju dalej jest dość trudna, mój chłopak dwa dni temu spotkał się z kolegami mówiąc mi ze będą siedzieć na dwóch końcach pokoju No niestety dotarło do mnie zdjęcie na którym stoją obok siebie, wczoraj sprzedał samochód Panu który przyjechał do niego z innego województwa i jeździł z nim godzinę metr od siebie na jeździe testowej, miarka się przebrała gdy dziś byliśmy umówieni na spacer a on oznajmił mi ze jedzie do innego miasta zobaczyć samochód bo jest w dobra okazja ja się wkurzyłam i napisałam mu ze jest nieodpowiedzialny bo gdy ja w sklepie w rękawiczkach którymi dotykałam produktów odebrałam telefon był wielce oburzony tym co zrobiłam i mówił ze nie przestrzegam zasad jakie teraz są wymagane XD a on robi coś takiego. Postanowiłam się z nim nie widywać dwa tygodnie, jutro byliśmy umówieni na obiad u moich dziadków ale w takiej sytuacji spotkanie oczywiście odwołałam. Boje się o zdrowie swoje i moich bliskich bo nie mam pewności gdzie chodzą i co robią inni ludzie i czy np nie są chorzy?  Dziewczyny jak myślicie ? Słusznie zrobiłam ? Co zrobiłybyście na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłybyśmy dwulicowego głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×