Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G0sc

Dlaczego jeśli mężczyzna narzeka, że kobieta utyła, to źle o nim świadczy a jeśli kobieta narzeka, że facet utył, to jest bohaterką?

Polecane posty

Że co? 😄 Akurat grube kobiety są znacznie gorzej wyzywane niż grubi faceci. Poczytaj sobie komentarze pod pierwszym lepszym filmikiem na yt.  Wellmanowa jest często jechana od "grubych loch" itd. A nigdy nie widziałam aby ktoś wyzywał np. Kalisza ze względu na wagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że co? 😄 Akurat grube kobiety są znacznie gorzej wyzywane niż grubi faceci. Poczytaj sobie komentarze pod pierwszym lepszym filmikiem na yt.  Wellmanowa jest często jechana od "grubych loch" itd. A nigdy nie widziałam aby ktoś wyzywał np. Kalisza ze względu na wagę. 

Mannem wszyscy zachwyceni a jest wprost obleśny i sapie jak zbok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię w przestrzeni publicznej, tylko w związku, w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale ja nie mówię w przestrzeni publicznej, tylko w związku, w parze

A ja nie wiem bo nie słyszę co jeden drugiemu mówi gdy utyje. Nie sadze ze to czyni bohatera z kogokolwiek. To ty masz jakieś wnioski z dupy jak większość niedorobionych facetów którzy tu piszą. Żeby nie rzec wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grube osoby są zawsze krytykowane, a kobiety zwłaszcza. Nawet po tych , które przytyły w ciąży, nie pozostawia się suchej nitki, jeżeli nie schudną w ciągu kilku miechów po porodzie. 

Kolejny z jakąś manią prześladowczą, widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że osoby grubsze nieraz słyszą przykre komentarze, jednak to na facetów przymyka się oko, ee tam taki sobie Miś, a kobiety mają przekichane, bo przecież figurka ma być smukła, tyle zek zgrabny i broń Cię boszze jakiś fałdów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×