Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niejaki Piórko

Wynalazek Żoneczki

Polecane posty

Często się całujemy "w przelocie". Gdy się w domu mijamy, to na jakiś czas się zatrzymujemy i całujemy. 

Niedawno Moje Kochanie dokonało wynalazku. W takim momencie (jeśli jesteśmy sami) wydobywa wiadomo co mojego i miętosi. Twierdzi, że wtedy o wiele lepiej całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Często się całujemy "w przelocie". Gdy się w domu mijamy, to na jakiś czas się zatrzymujemy i całujemy. 

Niedawno Moje Kochanie dokonało wynalazku. W takim momencie (jeśli jesteśmy sami) wydobywa wiadomo co mojego i miętosi. Twierdzi, że wtedy o wiele lepiej całuję!

Proste jak budowa cepa. Stymulacja stymuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Często się całujemy "w przelocie". Gdy się w domu mijamy, to na jakiś czas się zatrzymujemy i całujemy. 

Niedawno Moje Kochanie dokonało wynalazku. W takim momencie (jeśli jesteśmy sami) wydobywa wiadomo co mojego i miętosi. Twierdzi, że wtedy o wiele lepiej całuję!

Fajnie że potrafisz z żoną odkrywać nowe rzeczy i sprawia wam to przyjemność . Tak trzymać! Możesz żonie też to przekazać 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żadna nowość. 

Przejrzyj wątki dzisiaj dostępne na 1 stronie i policz komentarze mówiące o czymś nowym.

Ciekaw jestem ilu się doliczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic ciekawego

Przejrzyj wątki dzisiaj dostępne na 1 stronie i policz komentarze mówiące o czymś ciekawym.

Ciekaw jestem ilu się doliczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przejrzyj wątki dzisiaj dostępne na 1 stronie i policz komentarze mówiące o czymś nowym.

Ciekaw jestem ilu się doliczysz?

Żaden wynalazek. To fantazja. Wciela ją w życie dając ci przyjemność. 

Zaraz mi braknie palców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To prawda, ja też z wieloma partnerami to robiłem. Specjalnie zrobiliśmy też taką innowację- dużą dziurę wycietą wewnątrz kieszeni moich spodni. Wystarczyło , że dyskretnie włożyła mi rękę do kieszeni i miała dość dobry dostęp nawet mogła to robić w miejscach publicznych 

Glory hole 😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×