Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G0sc

Dlaczego niektórzy wolą na wszelki wypadek być nieostrożni?

Polecane posty

Zobaczymy co czas pokaże, korona koroną a co w tle się dzieje? Microsoft podpisał umowę z polską firmą na miliard!!! dolarów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem jak oni, chcą zarabiać z piwem przy Wiśle, no ale jak niektórzy robią sobie pół dnia selfie i przez to zarabiają dziesiątki tysięcy złotych, to pewnie te picie piwa też da się zmonetyzować... Hmm w sumie Magicalowi się udało. Bo takich ludzi miałem na myśli.

A niestety, jak pisałem postulaty ekonomistów, mają uzasadnienie i naprawdę życiem w niekomfortowej sytuacji, żyjemy w świecie, gdzie ludzie muszą kupować setki niepotrzebnych bzdur z Chin i patrzeć się na Morze Czarne zamiast na pole za płotem, by się nie wywrócił(świat).

 

Poza tym jest takie przysłowie: lepiej zapobiegać, niż leczyć. To akurat nawet metaforycznie nie trzeba traktować, do tego co pisałaś. Nie wiadomo w końcu, nawet co trzeba leczyć. Podobno koronawirus uszkadza płuca w sposób nieodwracalny. Brzmi poważnie i może być poważne, ale nie musi. Bo np. owszem niszczy, ale w taki sposób, że tylko specjalistyczne badania, mogą to stwierdzić, bo ich wydajność spadnie np o 0.002%, a może być tak, że oznacza, to ze spadnie o 10-20% i co wtedy? O pewnych rzeczach będziemy wiedzieć za kilka lat.


 

https://giphy.com/gifs/kermit-the-frog-but-thats-none-of-my-business-Wgx6zPreg4aac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tez nie widze a miałam ssać. 

A co chcesz zobaczyć? Fotkę Ci wstawić żeby Ci łatwiej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od siebie czyli ode mnie: spjerdalaj i poszukaj ukojenia u starej. 

Zapiszę to sobie w kalendarzu, a więc- hu. Ci w du.e pieprzo.a szm.to! Żałosna me.do wyjeba..a. Nie myślę tak ale skoro lubisz to masz, ssi.sz p.łę pewnie wszystkim dookoła, i to z połyki.m . Tak wolisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapiszę to sobie w kalendarzu, a więc- hu. Ci w du.e pieprzo.a szm.to! Żałosna me.do wyjeba..a. Nie myślę tak ale skoro lubisz to masz, ssi.sz p.łę pewnie wszystkim dookoła, i to z połyki.m . Tak wolisz? 

Może być i tak. Jebje mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może być i tak. Jebje mnie to. 

A mnie nie😢, miej to sobie gdzie chcesz i chcesz to się śmiej, ja taki nie jestem i nawet udawać nie umiem, przepraszam że tak napisałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mnie nie😢, miej to sobie gdzie chcesz i chcesz to się śmiej, ja taki nie jestem i nawet udawać nie umiem, przepraszam że tak napisałem 

Co się zobaczyło to się nieodzobaczy. Kojarzysz mi się jedynie ze ssij ssij ssij sssssssssssssij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co się zobaczyło to się nieodzobaczy. Kojarzysz mi się jedynie ze ssij ssij ssij sssssssssssssij

Sama cały czas prowokujesz więc nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co się zobaczyło to się nieodzobaczy. Kojarzysz mi się jedynie ze ssij ssij ssij sssssssssssssij

Czyli jednak lubisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z czym masz problem?

Nie potrafię Cię rozszyfrować, a to mi się rzadko zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A na chooj? Zasadnicze pytanie. 

Każdy ma jakieś zasady. Gdybyś kiedyś spojrzała mi w oczy sama byś do tego doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Bo są bałwanami bez wyobraźni. Jak widac, niektórych nic nie nauczyła sytuacja we włoszech czy usa. No ale cóż, na brak wyobraźni i logicznego myślenia nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W Polsce obecnie jest o wiele mniej przypadków koronawirusa niż we Włoszech lub USA, więc większość  Polaków osobiście nie zetknęło się z kimś kto by ciężko chorował.

W tej sytuacji, nie wiedząc dokładnie jak duże jest zagrożenie, część osób woli na wszelki wypadek uważać, ale ciekawsi są dla mnie ludzie, którzy na wszelki wypadek wolą nie uważać.

O ile rozumiem czego boją się ci pierwsi (ciężkiej choroby, kalectwa, śmierci), o tyle proszę, wytłumaczcie mi czego boją się osoby, które boją się być za bardzo ostrożne?

Czym ryzykują? Co tak złego wydarzyłoby się? (czego się tak bardzo boją?), gdyby rzeczywiście później okazało się, że zagrożenie było małe, a one były zbyt ostrożne na darmo?

Dziwny tok myślenia i dziwnie sformułowane pytanie.

''czego się tak bardzo boją?''

Zwyczajnie nie dają się zastraszyć.Innymi słowy nie boją się wyimaginowanych potworów które są tworzone tylko po to by w ludziach wzbudzić jeszcze większy lęk. 

To pociąga za sobą wiele ciekawych i już nie tak kontrowersyjnych jak przed pandemią sposobów na manipulowanie i ograniczanie praw zróżnicowanym bardzo mocno społecznościom.

chyba dosyć jasno wyraziłam moją myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czym ryzykują? Co tak złego wydarzyłoby się? (czego się tak bardzo boją?), gdyby rzeczywiście później okazało się, że zagrożenie było małe, a one były zbyt ostrożne na darmo?

Straty klientów, szarogęszenia się sług rePubliki: ministrów, w niePublicznej bo prywatnej strefie ich życia?
a niby totalitaryzm jest zakazany w konstytucji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×