Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskiona

Krwawienie w ciąży

Polecane posty

Przepraszam że zakładam taki temat ale moja rozmowa z polozna mnie nie uspokoił z tego względu że mieszkam w uk i tutaj do 12 tygodni ciąży jest selekcja naturalna czyli nie bardzo pomagają a ja jestem teraz w 12 tygodniach ciąży. Chciałam się zapytać czy któraś z Was plamila w czasie ciąży? 

To moja 2 ciąża wyczekiwana . Moje pierwsze USG miałam w ten wtorek. Wszystko super dziecko bardzo aktywne  serduszko biło  wymiary idealne. Następnego dnia w czasie obiadu poczułam  mokro tam na dole tak jakbym zrobiła  siku.  Poszłam do łazienki. Krew na majtkach i spodniach  3 duże łyżki stołowe  dużo nie dużo. Parę razy się wytarlam czerwona  świeża .  Nic nie krwawilam . To było jakby mi poleciało  i to wszystko. Nic zero od tamtego czasu. Moja położna jak również pani z ośrodka wczesnych ciąż  powiedziały  że nie ma się czym martwić  dlatego że nie krwawiie non stop oraz wcześniej miałam usg  na którym wszystko byli dobrze. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja plamiłam i na własną rękę brałam progesteron i nospe. Skombinowalam sobie z pl i leczyłam się sama Zanim trafiłam do lekarza (u nas tez selekcja naturalna) kiedy trafiłam do lekarza Progesteron dostałam już oficjalnie i brałam do 8miesiaca. Mam zdrowego synka, wcześniej straciłam 3 ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka mogłaby mi dac progesteron w tabletkach bo ma  tutaj z Polski.  Ale się zastanawiam czy brać skoro wcale nie krwawie.  To było tylko jednorazowe  krwawienie przez minutę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już 2 dni minęło  i nic się nie dzieje od tamtego dnia krwawienia 

Może jakiś krwiak był. Opróżnił się i koniec krwawienia. Gdyby to było poronienie na 1 chwili by się nie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałam  o tym że to mógłby jakiś krwiak. Tak właśnie było jakby coś pękło wody mi puściły i koniec. Ta krew była czerwona ale wodnista jakby mi wody odeszły.  Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz tam zrobić USG? To by wiele wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrobić  bo prywatne są pozamykane. A tutaj na służbę zdrowia przysługują tylko 2 w ciągu całej ciąży.  Nie słyszałam o prywatnym ginekologu tutaj tak8 zawód ginekolog raczej nie istnieje.  Może w dużych miastach gdzieś są. Póki co  zauważyłam czasami brązowe plemienia  znikome ale są od tamtego momentu krwawienia. 

Dziewczyny a skąd wy wiedzieliście że te krwawienia u was są mormalne /bezpieczne? Czy bralyscie  coś? Mi położna tutaj nic nie przepisze.  Powiedziała mi że to pewnie z powodu hormonów i że mam się tym bardzo nie przejmować.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miala krwiaka i tak samo krwawilam jak Ty. Dostałam leki na podtrzymanie i miałam się oszczędzać, no i na te chwilę jest wszystko dobrze, a dziecko rośnie. Nie martw się, będzie dobrze, może spróbuj skontaktować się z jakimś lekarzem, a nie z położną? Nie wiem jak to wygląda w UK? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Nie słyszałam o prywatnym ginekologu tutaj tak8 zawód ginekolog raczej nie istnieje.  

 

 

Bosz, ty tak na powaznie? Ile czasu jestes w UK? Chyba bardzo krotko i kiepsko u ciebie z jezykiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×