Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieskiona

Krwawienie w ciąży

Polecane posty

Przepraszam że zakładam taki temat ale moja rozmowa z polozna mnie nie uspokoił z tego względu że mieszkam w uk i tutaj do 12 tygodni ciąży jest selekcja naturalna czyli nie bardzo pomagają a ja jestem teraz w 12 tygodniach ciąży. Chciałam się zapytać czy któraś z Was plamila w czasie ciąży? 

To moja 2 ciąża wyczekiwana . Moje pierwsze USG miałam w ten wtorek. Wszystko super dziecko bardzo aktywne  serduszko biło  wymiary idealne. Następnego dnia w czasie obiadu poczułam  mokro tam na dole tak jakbym zrobiła  siku.  Poszłam do łazienki. Krew na majtkach i spodniach  3 duże łyżki stołowe  dużo nie dużo. Parę razy się wytarlam czerwona  świeża .  Nic nie krwawilam . To było jakby mi poleciało  i to wszystko. Nic zero od tamtego czasu. Moja położna jak również pani z ośrodka wczesnych ciąż  powiedziały  że nie ma się czym martwić  dlatego że nie krwawiie non stop oraz wcześniej miałam usg  na którym wszystko byli dobrze. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja plamiłam i na własną rękę brałam progesteron i nospe. Skombinowalam sobie z pl i leczyłam się sama Zanim trafiłam do lekarza (u nas tez selekcja naturalna) kiedy trafiłam do lekarza Progesteron dostałam już oficjalnie i brałam do 8miesiaca. Mam zdrowego synka, wcześniej straciłam 3 ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka mogłaby mi dac progesteron w tabletkach bo ma  tutaj z Polski.  Ale się zastanawiam czy brać skoro wcale nie krwawie.  To było tylko jednorazowe  krwawienie przez minutę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już 2 dni minęło  i nic się nie dzieje od tamtego dnia krwawienia 

Może jakiś krwiak był. Opróżnił się i koniec krwawienia. Gdyby to było poronienie na 1 chwili by się nie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałam  o tym że to mógłby jakiś krwiak. Tak właśnie było jakby coś pękło wody mi puściły i koniec. Ta krew była czerwona ale wodnista jakby mi wody odeszły.  Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz tam zrobić USG? To by wiele wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrobić  bo prywatne są pozamykane. A tutaj na służbę zdrowia przysługują tylko 2 w ciągu całej ciąży.  Nie słyszałam o prywatnym ginekologu tutaj tak8 zawód ginekolog raczej nie istnieje.  Może w dużych miastach gdzieś są. Póki co  zauważyłam czasami brązowe plemienia  znikome ale są od tamtego momentu krwawienia. 

Dziewczyny a skąd wy wiedzieliście że te krwawienia u was są mormalne /bezpieczne? Czy bralyscie  coś? Mi położna tutaj nic nie przepisze.  Powiedziała mi że to pewnie z powodu hormonów i że mam się tym bardzo nie przejmować.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miala krwiaka i tak samo krwawilam jak Ty. Dostałam leki na podtrzymanie i miałam się oszczędzać, no i na te chwilę jest wszystko dobrze, a dziecko rośnie. Nie martw się, będzie dobrze, może spróbuj skontaktować się z jakimś lekarzem, a nie z położną? Nie wiem jak to wygląda w UK? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Nie słyszałam o prywatnym ginekologu tutaj tak8 zawód ginekolog raczej nie istnieje.  

 

 

Bosz, ty tak na powaznie? Ile czasu jestes w UK? Chyba bardzo krotko i kiepsko u ciebie z jezykiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×