Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bursztynek21

Czy to zazdrość czy choroba…

Polecane posty

Cześć wszystkim! Piszę ponieważ dręczy mnie pytanie czy zachowanie mojej szwagierki to jeszcze przejaw zwykłej zazdrości czy może to już nie jest normalne i należy delikatnie zasugerować „specjalistyczną pomoc”… ale od początku.

Zostałem szwagrem jakieś 9 mscy temu, wszystko zapowiadało się elegancko, ona zamieszkała razem z bratem wspólnie w nowym mieszkaniu, obecnie jest w 5 miesiącu ciąży, ja ze swoją żoną w 6 mscu, dwóch chłopców, także bardzo fajnie, ale…

Niedawno okazało się, że szwagierka uwielbia mieć coś tylko dla siebie tzn. gdy kupili wózek z bratem, nikomu nie pokazali tylko rodzicom i kazali ukryć, ubranka w hipermarkecie z wyprzedaży pokazała rodzicom od razu gdy odjechaliśmy po spotkaniu mówiąc że nie lubi gdy ktoś ma coś jak ona. Bratu wypomniała, że mamy garnek taki sam jak ona a w dodatku, że śmiałem zakupić taki sam samochód jak brat (brat miał okazje zakupu flotowych kombiaków, a ja jeszcze nie wiedziałem, że kombiaka kupił dla siebie ponieważ ukrywali ciążę). Gdy niedawno przyjechaliśmy do nich na pierwsze odwiedziny (po miesiącach!) w dodatku przywożąc ciężki sprzęt na 3 pietro, który zamówili przez nas, jej nie było… ponieważ uciekła wcześniej w grobowej ciszy ze swoim robotem kuchennym thermo…x do mamy po czym wróciła z nim gdy nikogo już nie było… I tak już ponad tydzień nie odzywa się do brata. Ciekaw jestem co forum na takie zachowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×