Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, oświećcie mnie.

Jaka metoda depilacji bikini daje taki efekt jak mają modelki w wysoko wykrojonych strojach kąpielowych.

Po wosku, kremach czy maszynce to jest nieporozumienie.

Czy tylko laser? Korzystałyście i rzeczywiście okolice pachwin są nienaganne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wydaje mi się, że Photoshop wchodzi w grę w tym przypadku, ale tak na żywo, to po maszynce/kremie ja mam osobiście gładkie bikini całkowicie, ale następnego dnia to już niestety nie

laser miałam, niestety wszystko już odrosło, po jakichś 3 latach, nie wypadło 100% włosków, bo nigdy nie wypada, więc i tak się trzeba było golić, strata czasu dla mnie i pieniędzy to była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki efekt jest możliwy do uzyskania. Depilacja laserowa jak najbardziej w tym pomoże. Ja miałam robione 6 zabiegów i po 3 latach dalej cieszę się gładką skórą, nie tylko na bikini 🙂 myśle, że wybór lasera i miejsca, w którym ma być zrobiony zabieg jest istotna. Ja robiłam w Vesunie w Krakowie na Vectusie. Uważam, że to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Już nie pamiętam co to podrażnienia, krostki, i kłujące włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zajmuje się deplicją. Taki efekt można otrzymać przy depilacji pastą cukrową a następnie smarując odpowiednimi środkami . Lecz nie utrzyma on się długo , do 7 dni po depilacji . W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×