Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annneczka_

Jak przekazac rodzicom, że spotykam się ze starszym mężczyzną?

Polecane posty

Mam 20 lat, a mój chłopak jest ode mnie starszy o 6 lat, spotykamy się już jakiś czas, lecz wcześniej nie było okazji, żeby im o tym powiedzieć. Rodzice są w stosunku do mnie bardzo opiekuńczy, więc zwyczajnie boje się, ze nie zaakceptują mojego wybranka. Dodatkowym problemem jest fakt, że w moim domu bardzo mocno stawia się na naukę i naprawdę solidne wykształcenie, natomiast mój luby wykonuje prace cieszące się mniejszym prestiżem, co pewnie także będzie dla rodziców zmartwieniem. Pomijając to wszystko mężczyzna, z którym jestem bardzo dba o mnie, szanuje i traktuje mnie naprawdę szalenie poważnie, co chyba powinno być dla rodziców najważniejsze, jednak co zrobić by to zrozumieli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lat to może być spora różnica gdy ma się 20lat ale im się jest starszym tym mnie ona się rzuca w oczy bo im dłużej tym lepiej 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tytuł myślałam, że facet 20 lat starszy. 6 lat to nie jest jakaś wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość par to takie, gdzie kobieta jest młodsza od partnera o 1-3 lata. 6 lat to nie jest żadna wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lat to norma , czytając temat myslałem o ponad 15 latach i wtenczas mogłabyś powiedzieć tacie że będzie miał kumpla do wódki. Ps , znam gdzie z braku laku 40 latka wyszła za 60 latka, całe szczęscie że ojciec umarł wcześniej bo by szlak go trafił za amanta w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×