Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Annneczka_

Jak przekazac rodzicom, że spotykam się ze starszym mężczyzną?

Polecane posty

Mam 20 lat, a mój chłopak jest ode mnie starszy o 6 lat, spotykamy się już jakiś czas, lecz wcześniej nie było okazji, żeby im o tym powiedzieć. Rodzice są w stosunku do mnie bardzo opiekuńczy, więc zwyczajnie boje się, ze nie zaakceptują mojego wybranka. Dodatkowym problemem jest fakt, że w moim domu bardzo mocno stawia się na naukę i naprawdę solidne wykształcenie, natomiast mój luby wykonuje prace cieszące się mniejszym prestiżem, co pewnie także będzie dla rodziców zmartwieniem. Pomijając to wszystko mężczyzna, z którym jestem bardzo dba o mnie, szanuje i traktuje mnie naprawdę szalenie poważnie, co chyba powinno być dla rodziców najważniejsze, jednak co zrobić by to zrozumieli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

6 lat to może być spora różnica gdy ma się 20lat ale im się jest starszym tym mnie ona się rzuca w oczy bo im dłużej tym lepiej 😎 

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tytuł myślałam, że facet 20 lat starszy. 6 lat to nie jest jakaś wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość par to takie, gdzie kobieta jest młodsza od partnera o 1-3 lata. 6 lat to nie jest żadna wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lat to norma , czytając temat myslałem o ponad 15 latach i wtenczas mogłabyś powiedzieć tacie że będzie miał kumpla do wódki. Ps , znam gdzie z braku laku 40 latka wyszła za 60 latka, całe szczęscie że ojciec umarł wcześniej bo by szlak go trafił za amanta w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×