Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

A możesz coś więcej o tym napisać? Nie nalegam.

Mogę, tylko w którą stronę? Na temat relacji z taką osobą czy skutkach ubocznych jakie zostają po tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Ale mógł odmówić, to skoro jest staromodny dlaczego nie odmówił, mógł powiedzieć: przepraszam, musze już iść, rano mam coś ważnego do zalatwienia.

A który facet by odmówił chetnej kobiecie która mu sie podoba? Badzmy realistami, to tylko samiec, napalony jak każdy (no chyba ze miałby bardzo niskie libido). Klasyk gatunku, szybko poszlas z nim do łóżka wiec nie widzi w Tobie potencjalnej partnerki bo może myśleć ze z innymi tez szybko byś sie przespała. Uważa Cie raczej za łatwa a łatwych zdobyczy sie (nawet podświadomie) nie szanuje. Faceci nie zako...ą sie przez sam seks tylko przez dobre poznanie kobiety, spędzanie z nią czasu, wiec kobieta najpierw powinna w tej sposób rozkochac faceta, pokazać jaka jest fajna, pozwalać na jakieś tam czułości ale nie zeby od razu iść na całość. Niestety faceci to hipokryci, oni oczywiście mogą spać z kimś na pierwszej randce 😄 ale jeśli kobieta tak szybko zgodzi sie na seks (jeszcze zanim zdążą ją porządnie poznać, poczuć cos do niej) to będą w niej widzieć tylko obiekt seksualny a nie przyszla zone. Może nie zawsze ale mowie w większości przypadków...taka ich natura. Jak autorka chciała poważniejszej relacji trzeba bylo sie wstrzymać z seksem, najpierw dac sie poznać facetowi, z automatu on bardziej by ja szanował. Pewnie ze on wprost nie powie ze uważa ja za łatwa...ale wycofuje sie, tak jest często, jednak chce mieć u niej otwarta furtkę w razie czego jak nie będzie miał innych opcji, wiec kontaktu nie urwał. Cały problem polega na tym ze kobiety więcej ryzykując idąc szybko do łóżka z facetem bo bardzo często zako...ą sie po seksie...nie mówiąc juz o ryzyku ciąży czy chorób wenerycznych. Tyle kobiet juz opisywało na forum takie sytuacje a kobiety wciąż popełniają ten sam błąd a potem płaczą...zrozum autorko ze lepiej sie wstrzymać z seksem bo t kobiety więcej ryzykuja niż faceci. Taka nasza po...na biologia. Tu nie ma sprawiedliwości..

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria jest stara i przekłamana w życiu należy się kierować własnym rozumem, bez żadnych gierek i schematów, robić to co sam uważasz że jest dobre i czerpać z życia przyjemności. Kierując się jakimiś narzuconymi schematami i tym czy coś wypada czy nie ciągle będziemy robić coś wbrew sobie co doprowadza do wiecznego nieszczęścia. Jak jest przyciąganie u dwojga ludzi to ono poprostu jest bez znaczenia czy pójdziesz z kimś do łóżka dzis czy za miesiąc to ono i tak czy siak będzie a jak nie będzie to go poprostu nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BlackStar007 napisał:

Mogę, tylko w którą stronę? Na temat relacji z taką osobą czy skutkach ubocznych jakie zostają po tym? 

Na temat relacji z taka osoba. O skutkach tez poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

A który facet by odmówił chetnej kobiecie która mu sie podoba? Badzmy realistami, to tylko samiec, napalony jak każdy (no chyba ze miałby bardzo niskie libido). Klasyk gatunku, szybko poszlas z nim do łóżka wiec nie widzi w Tobie potencjalnej partnerki bo może myśleć ze z innymi tez szybko byś sie przespała. Uważa Cie raczej za łatwa a łatwych zdobyczy sie (nawet podświadomie) nie szanuje. Faceci nie zako...ą sie przez sam seks tylko przez dobre poznanie kobiety, spędzanie z nią czasu, wiec kobieta najpierw powinna w tej sposób rozkochac faceta, pokazać jaka jest fajna, pozwalać na jakieś tam czułości ale nie zeby od razu iść na całość. Niestety faceci to hipokryci, oni oczywiście mogą spać z kimś na pierwszej randce 😄 ale jeśli kobieta tak szybko zgodzi sie na seks (jeszcze zanim zdążą ją porządnie poznać, poczuć cos do niej) to będą w niej widzieć tylko obiekt seksualny a nie przyszla zone. Może nie zawsze ale mowie w większości przypadków...taka ich natura. Jak autorka chciała poważniejszej relacji trzeba bylo sie wstrzymać z seksem, najpierw dac sie poznać facetowi, z automatu on bardziej by ja szanował. Pewnie ze on wprost nie powie ze uważa ja za łatwa...ale wycofuje sie, tak jest często, jednak chce mieć u niej otwarta furtkę w razie czego jak nie będzie miał innych opcji, wiec kontaktu nie urwał. Cały problem polega na tym ze kobiety więcej ryzykując idąc szybko do łóżka z facetem bo bardzo często zako...ą sie po seksie...nie mówiąc juz o ryzyku ciąży czy chorób wenerycznych. Tyle kobiet juz opisywało na forum takie sytuacje a kobiety wciąż popełniają ten sam błąd a potem płaczą...zrozum autorko ze lepiej sie wstrzymać z seksem bo t kobiety więcej ryzykuja niż faceci. Taka nasza po...na biologia. Tu nie ma sprawiedliwości..

Staromodny? Taki by odmowil. Wykrecilby sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, BlackStar007 napisał:

Ta teoria jest stara i przekłamana w życiu należy się kierować własnym rozumem, bez żadnych gierek i schematów, robić to co sam uważasz że jest dobre i czerpać z życia przyjemności. Kierując się jakimiś narzuconymi schematami i tym czy coś wypada czy nie ciągle będziemy robić coś wbrew sobie co doprowadza do wiecznego nieszczęścia. Jak jest przyciąganie u dwojga ludzi to ono poprostu jest bez znaczenia czy pójdziesz z kimś do łóżka dzis czy za miesiąc to ono i tak czy siak będzie a jak nie będzie to go poprostu nie było 

Tak, pożądanie wciąż bedzie miedzy nimi, co nie oznacza ze facet będzie chciał związku z nią. Takie pożądanie to on może czuć do jeszcze kilku innych kobiet... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Malutka92 napisał:

Tak, pożądanie wciąż bedzie miedzy nimi, co nie oznacza ze facet będzie chciał związku z nią. Takie pożądanie to on może czuć do jeszcze kilku innych kobiet... 

Ale On jest w tej samej sytuacji co Ona. Przeciez tez do tego doprowadzil. I nie zachowal sie staromodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale On jest w tej samej sytuacji co Ona. Przeciez tez do tego doprowadzil. I nie zachowal sie staromodnie.

I co z tego, faceci to hipokryci, im to można sie p...c na prawo i lewo, tłumacza to ,,swoja natura" ale jak kobieta zbyt szybko idzie z facetem do łóżka to najczęściej nie traktują jej poważnie, na pewno autorka by zyskała w jego oczach jakby sie jeszcze powstrzymała przed seksem. Tak bylo, jest i będzie, to zakorzenione myslenie, bez wzgledu na to jakie mamy czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Malutka92 napisał:

I co z tego, faceci to hipokryci, im to można sie p...c na prawo i lewo, tłumacza to ,,swoja natura" ale jak kobieta zbyt szybko idzie z facetem do łóżka to najczęściej nie traktują jej poważnie, na pewno autorka by zyskała w jego oczach jakby sie jeszcze powstrzymała przed seksem. Tak bylo, jest i będzie, to zakorzenione myslenie, bez wzgledu na to jakie mamy czasy. 

Osobiście nie chciałabym mężczyzny ktory nie bierze czesci odpowiedzialnosci za swoje zachowanie, mija sie z prawda lub postepuje niegodnie i niehonorowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był facet jak marzenie, okazało się, że skrycie sie we mnie kochal 2 lata, ale bylam zajeta. Zaczelam dostrzegac ze cos wisi w powietrzu. Ale przypomnialam sobie wtedy ze namowil dziewczyne by mu sie oddala, ponoc to byl pierwszy raz, po czym ja rzucił i odrzuciło mnie. Był bardzo o mnie zazdrosny, ta myśl nie dawała mi spokoju, że przecież ponoć staromodny facet nie musiał tego od Niej przyjmować i tak nalegać. Nie podobało mi się to i jakoś nie mogłam z Nim się pocałować, a On poczuł się odrzucony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BlackStar007 napisał:

Ale o co chodzi z tym staromodnym? Jak zachowuje się staromodny facet? 🤨 

Staromodny to chyba taki mężczyzna, który kieruje sie staromodnym bon ton tj. dawniej to było niedopuszczalne zaczepiać kobietę na ulicy, spotkanie w towarzystwie przyzwoitki, powściągliwy, honorowy, który czeka na swą wybrankę do nocy poślubnej, ponieważ marzy o tym, by jego wybranka była cnotliwa. Mnie tak sie to kojarzy. A Tobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Oczywiscie po slubie staromodny mezczyzna zajmuje sie finansami, jest opiekunem oraz glową rodziny, a kobieta zajmuje się ogniskiem domowym. Spędza czas z dziećmi i czeka na swego kochanego z cieplym obiadkiem w schludnej spodnicy za kolano, dba żeby kochany poczul komfort, dzieci sa usmiechniete, ona zdejmuje mu buty i przynosi wykwintna strawe, z wielka uwaga slucha ukochanego i rano wstaje szykowac mu sniadanie, caluje na powitanie i pozegnanie. I oczywiscie nigdzie sama nie wychodzi. Tak kiedys sie chyba żyło? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... no taaak, ale tacy to już nie istnieja 😏 

Czyli przypuszczasz ze ten zimny zazdrośnik ma poprostu staromodne podejście?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BlackStar007 napisał:

Hehe... no taaak, ale tacy to już nie istnieja 😏 

Czyli przypuszczasz ze ten zimny zazdrośnik ma poprostu staromodne podejście?  

Myślę, że jak najbardziej takie ma, dlatego trzeba miarkować, co jest godne, a co nie uchodzi staromodnej pannie i zachowywać się zgodnie z etykietą, a wtedy jest szansa, że otoczy mnie opieką i może nawet pokocha mnie aż po grób.  Myślisz, że to ma racje bytu w tych czasach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BlackStar007 napisał:

Żartujesz chyba??? 😂😂

Hehe

Spoko, mogę nawet założyć perły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli go chcę to naprawdę muszę się dostosować do tych standardów 😄

Ja autonomiczna jednostka, niezależna mam wejść w takie ciasne ramy. Początkowo to było nie do pomyślenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli go chcę to naprawdę muszę się dostosować do tych standardów 😄

Ja autonomiczna jednostka, niezależna mam wejść w takie ciasne ramy. Początkowo to było nie do pomyślenia. 

Chodzić jak pralko suszarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KaRolina napisał:

Chodzić jak pralko suszarka.

Tak jest cena tego uczucia. Sądze, że dość wysoka poświecić całą swoją autonomię, pozwolić się zdominować i sobą powodować, by w domu siedzieć i pachnieć i ubierać ...enki, które wybierze ukochany. To jest coś, czego zawsze nie znosiłam, żaden mężczyzna nie mógł sobie ze mną poradzić, a tu proszę, omotał mnie jak tralala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tato powtarzal: Tobie jest potrzebny mężczyzna, który nad Tobą zapanuje. I trafil sie posesor i władca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×