Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Jakie cechy/wygląd miałby Wasz partner idealny?

Polecane posty

Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Jutrooo, pliss 

Racja w deszczu to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Po co się nakręcać fantazjami które i tak się nigdy nie urzeczywistnia? Pewnie wezmę co będzie. 

Marzenia czasem się spełniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Aha

Może to, co najlepsze jest wciąż przed Tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Moje marzenia właściwie się spełniły, ale dwa główne nigdy. Czy mam usiaść i płakać, że nigdy się nie spełniły? Wtedy byłabym spłakana, ale to i tak, by nic nie zmieniło. To wolę przyjąć ten lepszy wariant...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

Brawo dla Ciebie. Nie wszystkie marzenia mogą się spełnić i trzeba to zaakceptować. 

Nie lubię przegrywać, ale masz rację. Bywa i tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie mam pojęcia często lubię skrajności a optymalnie to ktoś kto jest spokojniejszy ode mnie 😛😪

Co do charakteru to na bank za karę podczas sądu Bożego który ma miejsce teraz tu na ziemi. Pewnie będzie to ktoś podobny do mnie🥺😈 jakiś 🐉 o sporej dawce Mocy wewnętrznej xddd

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Dla mnie najważniejsze,żeby był dobrym człowiekiem (I tu wkrada się milion pozytywów )ale nie takim który pozwala sobie wejść na głowę. Musi mi się podobać i mówić mi prawdę a jednocześnie zrobić wszystko ,żebym i ja nie bała się mu mówić prawdy....Szanować mnie i moje pomysły i również je razem że mną realizować. 

Super. To mi się podoba. Pięknie napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Nie mam pojęcia często lubię skrajności a optymalnie to ktoś kto jest spokojniejszy ode mnie 😛😪

Co do charakteru to na bank za karę podczas sądu Bożego który ma miejsce teraz tu na ziemi. Pewnie będzie to ktoś podobny do mnie🥺😈 jakiś 🐉 o sporej dawce Mocy wewnętrznej xddd

Mi też pasuje ktoś bardziej opanowany ode mnie. Ale wewnętrzna energia, charyzma jest kręcąca, chyba...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Super. To mi się podoba. Pięknie napisane. 

Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie parner idealny, choć to tylko twór wyobraźni - częściowo ucieleśniony w Skarbie - to chyba osoba wizualnie do mnie podobna. A jeśli chodzi o osobowość - odpowiedzialna, poważna, tzw. solidna firma, dla którego fundamentem relacji jest uczciwość, przejrzystość, lojalność oraz wsparcie w postaci zainteresowania nawet drobnymi sprawami, mam na myśli formę raczej konsultacji, a nie autorytarnego narzucania woli czy stawiania zbyt wysokich oczekiwań. Nieco pobłażliwy, elastyczny, że nie będzie przywiązywał nadmiernej wagi do mało istotnych kwestii. Kochający, czuły, opiekuńczy, okazujący troskę, ale też dobry przyjaciel na ktorego mozna liczyc i z ktorym mozna sie pośmiać. 

Tak sobie to wyobrażam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dla mnie parner idealny, choć to tylko twór wyobraźni - częściowo ucieleśniony w Skarbie - to chyba osoba wizualnie do mnie podobna. A jeśli chodzi o osobowość - odpowiedzialna, poważna, tzw. solidna firma, dla którego fundamentem relacji jest uczciwość, przejrzystość, lojalność oraz wsparcie w postaci zainteresowania nawet drobnymi sprawami, mam na myśli formę raczej konsultacji, a nie autorytarnego narzucania woli czy stawiania zbyt wysokich oczekiwań. Nieco pobłażliwy, elastyczny, że nie będzie przywiązywał nadmiernej wagi do mało istotnych kwestii. Kochający, czuły, opiekuńczy, okazujący troskę, ale też dobry przyjaciel na ktorego mozna liczyc i z ktorym mozna sie pośmiać. 

Tak sobie to wyobrażam. 

Świetnie napisane! bajka normalnie a w rzeczywistości tak ciężko z tymi facetami. Nie dość że mało empatyczni  to jeszcze nie chcą nas rozumieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
41 minut temu, Niburdiama napisał:

dobry przyjaciel

podstawa naprawdę udanego i satysfakcjonującego związku- przyjaźń w miłości, miłość w przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Świetnie napisane! bajka normalnie a w rzeczywistości tak ciężko z tymi facetami. Nie dość że mało empatyczni  to jeszcze nie chcą nas rozumieć:(

Dziękuję 🙂

Coś w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, elektryzująca napisał:

podstawa naprawdę udanego i satysfakcjonującego związku- przyjaźń w miłości, miłość w przyjaźni.

Tak to się zazwyczaj zaczyna, a później któreś fiksuje i bańka pęka. Później już nic nie jest takie samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrozumiała, szczera do bólu, kochająca i cierpliwa.Wygląd drugoznaczne znaczenie, ale gustuję w brunetkach i szatynkach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Tak to się zazwyczaj zaczyna, a później któreś fiksuje i bańka pęka. Później już nic nie jest takie samo. 

trzeba znaleźć kogoś kto będzie nadmuchiwać z nami tę bańke od środka, a nie wyciągał paluchy by pykla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

Tak to się zazwyczaj zaczyna, a później któreś fiksuje i bańka pęka. Później już nic nie jest takie samo. 

No dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden charakter się nie liczy, tylko chemia do kogoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ImTheOne napisał:

Żaden charakter się nie liczy, tylko chemia do kogoś 

A czym jest chemia dla Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
23 godziny temu, Niburdiama napisał:

A czym jest chemia dla Ciebie? 

 Chcesz czuć jego wzrok, jego zapach, dotyk... to coś, czego nie czułaś  z nikim innym i nawet po wielu latach wystarczy mały dotyk, zapach skory tej osoby abyś poczuła się dokładnie  tak samo jak na początku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Malutka Mi napisał:

 Chcesz czuć jego wzrok, jego zapach, dotyk... to coś, czego nie czułaś  z nikim innym i nawet po wielu latach wystarczy mały dotyk, zapach skory tej osoby abyś poczuła się dokładnie  tak samo jak na początku. 

Wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Malutka Mi napisał:

 Chcesz czuć jego wzrok, jego zapach, dotyk... to coś, czego nie czułaś  z nikim innym i nawet po wielu latach wystarczy mały dotyk, zapach skory tej osoby abyś poczuła się dokładnie  tak samo jak na początku. 

Wyjątkowy talent w temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
15 godzin temu, Niburdiama napisał:

Wspaniałe

Dziękuję 🙂

14 godzin temu, Pawel93 napisał:

Wyjątkowy talent w temacie 🙂

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×