Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marysia125

Ciąża, a może nie ?

Polecane posty

Cześć Kobietki. Pytanko mam takie, uprawiałam seks z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia, do okresu mam 5 dni brzuch pobolewa a dziś mam lekko biały, prawie, ze przezroczysty śluz. Hmmm.. w dni nie płodne mam sucho, aż boli a teraz tak dużo tego, jak myślicie co to jest? Nie mam pojęcia, nie mam dzieci i nie wiem czy to ta sperma dopiero ulatnia się z organizmu czy co to znaczy  . Dziękuje za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, marysia125 napisał:

Cześć Kobietki. Pytanko mam takie, uprawiałam seks z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia, do okresu mam 5 dni brzuch pobolewa a dziś mam lekko biały, prawie, ze przezroczysty śluz. Hmmm.. w dni nie płodne mam sucho, aż boli a teraz tak dużo tego, jak myślicie co to jest? Nie mam pojęcia, nie mam dzieci i nie wiem czy to ta sperma dopiero ulatnia się z organizmu czy co to znaczy  . Dziękuje za odpowiedz 

Może jesteś w ciąży, może nie jesteś. Wywróżyć Ci z fusów, zapytać szklanej kuli czy postawić tarota? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo nie jestem lekarzem, a nawet gdybym nim była nie postawiłabym diagnozy przez internet.

Może zadzwoń do wróżbity Macieja...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×