Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

selena

Jak ja nie lubię tych zarozumiałych bab w internecie!!

Polecane posty

Na fb zobaczyłam jakiś post, gdzie był pokazany zabawny podryw przez messengera, a w komentarzach maaasa screenów od lasek, które nie wiadomo czy się chwalą czy żalą. Jakie to jest dla nich wkurzające, że faceci do nich piszą i je podrywają! Te rozmowy od nich ze screenów nie były wcale zabawne tylko wychodziło mega chamstwo tych lasek, ale w jakimś celu musiały to wrzucić. Pewnie żeby się pochwalić i podnieść swoje liche ego, bo to do nich piszą faceci, a do reszty nie. Nic dziwnego, że jacyś desperaci piszą skoro jedyne zdjęcia jakie mają to dziubki i wypięte tyłki. Mam dosyć tych ...ek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy "zabawny podryw"? Widocznie dla Ciebie był, ale dla tych kobiet niekoniecznie i postanowiły pokazać swoją dezaprobatę. Ja jakoś nie widzę facetów, którzy kobiety podrywają w fajny sposób, większość rzuca jedynie jakieś seksualne aluzje. Tylko na molestowanie werbalne ich stać. Może niektóre dziewczyny wcale nie chcą, żeby ci adoratorzy do nich pisali ale oni (mimo odmowy) są nachalni? Czasem niestety trzeba napisać komuś dosadnie, żeby się odczepił. Nic na siłę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie i ludzie. Jedni nie lubią dziubkow i wypiętych tyłków inni to uważają za normalne 🙂 wypinanie całkiem fajne czemu nie, gorzej jak na fb jest zdjęcie tak przerobione że w realu to ani 10 % owej wyponajacej się nie przypomina 🙂 myślę że to jest gorsze. A ci jeszcze powiem jakie zaloty takie adoratoki 🙂 także nie ma się co przejmować 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na fejsbuki nie zwracaj uwagi nawet tysiące tam śliniących się nawet kobiety widuję w komentarzach czasami się łaszą do przystojnych modelopodobnych facetów. Mnie podobnie drażni podejście kobiet np: ona by chciała się poznać i myśli, że ja też chcę, bo ona zagadała. Ona twierdzi, że będę chciał się spotkać, pomimo, że pisząc zupełnie się nie wysila, na moje zdań ileś tam jest jej jedno. I jeszcze ostatnia jej wypowiedź to: spotkać się jest lepiej, to wszystko weryfikuje, no sorry ale ja nie gadam z kimś z nastawieniem, że go zweryfkuję. Poza tym niczym niewyróżniejące się, mdłe laski chciałyby być wyrywane, a przecież nie od dzis wiadomo, żę w internecie normalnych jest bardzo mało, są te niechciane od lat te same. A n a fb to wiadomo selfiki, pokazy tyłka jak nie to dekoldu albo swoich podróży żeby się pokazać, zebrać dobre opinie i napuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×