Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
witek

Gdzie waszym zdaniem młody mężczyzna mógłby poznać dojrzałą kobietę zainteresowaną młodszym

Polecane posty

1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Co sądzimy? Jestem jak najbardziej na TAK. 

Natomiast, jak to zrealizować? Z tego, co znam, moim zdaniem jedynie Zbiornik daje pewne szanse. Pod warunkiem, że będziesz pamiętał o zasadach prawidłowej rywalizacji. Czyli to ty musisz się postarać, żeby kobieta się tobą zainteresowała, a nie tylko podasz kontakt i czekasz na wiadomości od kobiet 

zbiornik? a to nie jest trolownia jeszcze gorsza od datezone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, B-side napisał:

 A co pociąga Cię w starszych kobietach? Masz duże doświadczenie z rówieśniczkami?

Czy mam duże doświadczenie? Powiem, że mieszczę się trochę ponad średnią. Byłem w dłuższych związkach, mam też za sobą kilka eksperymentalnych doświadczeń. 

W starszych ode mnie kobietach pociąga mnie różnica wieku, płynąca z nich różnica doświadczeń, może też pewna dysproporcja sił. Lubię, gdy kobieta jest silna, gdy ma pewną przewagę nade mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Co sądzimy? Jestem jak najbardziej na TAK. 

Natomiast, jak to zrealizować? Z tego, co znam, moim zdaniem jedynie Zbiornik daje pewne szanse. Pod warunkiem, że będziesz pamiętał o zasadach prawidłowej rywalizacji. Czyli to ty musisz się postarać, żeby kobieta się tobą zainteresowała, a nie tylko podasz kontakt i czekasz na wiadomości od kobiet 

Rozumiem. Dziękuje za radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Co sądzimy? Jestem jak najbardziej na TAK. 

Natomiast, jak to zrealizować? Z tego, co znam, moim zdaniem jedynie Zbiornik daje pewne szanse. Pod warunkiem, że będziesz pamiętał o zasadach prawidłowej rywalizacji. Czyli to ty musisz się postarać, żeby kobieta się tobą zainteresowała, a nie tylko podasz kontakt i czekasz na wiadomości od kobiet 

To rozumie się samo przez się. Czekanie niczego nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam. Lubisz dominujące kobiety? A co jeśli znalazłaby się taka silna i zdecydowana, władcza w Twoim wieku. Chciałbyś spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, B-side napisał:

Tak myślałam. Lubisz dominujące kobiety? A co jeśli znalazłaby się taka silna i zdecydowana, władcza w Twoim wieku. Chciałbyś spróbować?

Tak chciałbym. Czy to jakaś propozycja?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, B-side napisał:

Tak myślałam. Lubisz dominujące kobiety? A co jeśli znalazłaby się taka silna i zdecydowana, władcza w Twoim wieku. Chciałbyś spróbować?

Z jakiegoś powodu nie trafiłem w na dominującą i władczą kobietę w moim wieku, być może nie miałem szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, witek napisał:

Tak chciałbym. Czy to jakaś propozycja?😁

Ja nie jestem w Twoim wieku. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, B-side napisał:

Ja nie jestem w Twoim wieku. 😉 

Tym lepiej!😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, witek napisał:

Z jakiegoś powodu nie trafiłem w na dominującą i władczą kobietę w moim wieku, być może nie miałem szczęścia. 

Właśnie dotarliśmy do meritum, kobieta starsza, bardziej doświadczona, to jeszcze nie taka, która pragnie przejąć i inicjatywę i dominować nad partnerem. Powinieneś umieć to rozgraniczyć.

Edytowano przez B-side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, B-side napisał:

Ja nie jestem w Twoim wieku. 😉 

A tak na poważnie, tak, pociągają mnie dominujące kobiety. Różnica wieku jakoś dodatkowo dodaje pikanterii. Co zrobić, człowiek jest niewolnikiem własnych pragnien😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Facet który szuka dominy albo chce być pantoflem ewidentnie ma problem z matka. 

Ha ale ze mnie szczęściarz! Trafiłem na intermetową Panią psycholog😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
5 minut temu, witek napisał:

Z jakiegoś powodu nie trafiłem w na dominującą i władczą kobietę w moim wieku, być może nie miałem szczęścia. 

Zapewniam cię, że nie chciałbyś😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

A tak na poważnie, tak, pociągają mnie dominujące kobiety. Różnica wieku jakoś dodatkowo dodaje pikanterii. Co zrobić, człowiek jest niewolnikiem własnych pragnien😉

A mnie pociąga tak wiele rzeczy, że wolę się nie deklarować pochopnie. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, B-side napisał:

Właśnie dotarliśmy do meritum, kobieta starsza, bardziej doświadczona, to jeszcze nie taka, która pragnie przejąć inicjatywę nad partnerem. Powinieneś umieć to rozgraniczyć.

Oczywiście. To zupełnie zrozumiałe, że dojrzałość nie zawsze łączy się z dominacją. Często nawet nie ma z nią nic wspólnego. Ale jest to jakoś element mojej fantazji. Jak w każdej fantazji, więcej w niej kłamstwa niż prawdy, ale ciężko się oprzeć. 

Z drugiej strony można też do sprawy podejść tak, że generalnie kobiet, które są zainteresowane młodszymi mężczyznami jest mnie. Zwykle Panie wybierają sobię mężczyzn w swoim wieku lub starszych. Zakładam, że jeśli jakaś kobieta gustuje w młodszych, jest jakaś szansa, że jej upodobanie ma korzenie nie tylko w kulturowym kulcie młodości, ale też w jakiejś dysproporcji doświadczeń. Być może pasuje jej pozycja w ktorej jest tą "wiedzącą więcej". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pari napisał:

Zapewniam cię, że nie chciałbyś😂

Haha czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, B-side napisał:

A mnie pociąga tak wiele rzeczy, że wolę się nie deklarować pochopnie. 😉 

Haha to nie była deklaracja, to zwykłe stwierdzenie faktu. Ktore nie wyklucza innych upodobań. Coś w tym wszystko jest takiego, że im dalej w las tym więcej drzew...

jak mówi porzekadło 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, witek napisał:

Haha czemu?

Co innego zabawa a co innego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

Co innego zabawa a co innego życie.

hmm wszystko z zachowaniem granic zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, witek napisał:

Oczywiście. To zupełnie zrozumiałe, że dojrzałość nie zawsze łączy się z dominacją. Często nawet nie ma z nią nic wspólnego. Ale jest to jakoś element mojej fantazji. Jak w każdej fantazji, więcej w niej kłamstwa niż prawdy, ale ciężko się oprzeć. 

Z drugiej strony można też do sprawy podejść tak, że generalnie kobiet, które są zainteresowane młodszymi mężczyznami jest mnie. Zwykle Panie wybierają sobię mężczyzn w swoim wieku lub starszych. Zakładam, że jeśli jakaś kobieta gustuje w młodszych, jest jakaś szansa, że jej upodobanie ma korzenie nie tylko w kulturowym kulcie młodości, ale też w jakiejś dysproporcji doświadczeń. Być może pasuje jej pozycja w ktorej jest tą "wiedzącą więcej". 

Niestety, wydaje mi się, że kobiety starsze, częściej pragną młodego kochanka po to, żeby podbudować własne ego. Chociaż i to może nosić znamiona dominacji, jeśli się do tego właściwie podejdzie. 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, witek napisał:

hmm wszystko z zachowaniem granic zdrowego rozsądku

Czemu nigdy nie poprosiłeś żadnej swojej byłej o urzeczywistnienie swoich fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, B-side napisał:

Niestety, wydaje mi się, że kobiety starsze, częściej pragną młodego kochanka po to, żeby podbudować własne ego. Chociaż i to może nosić znamiona dominacji, jeśli się do tego właściwie podejdzie. 😉 

 

być może w przypadku niektórych tak jest. i jak się nad tym zastanowić, to trudno się dziwić. Kultura stawia dość wysokie wymagania, kobietom nie jest łatwo. Nam mężczyznom chyba łatwiej sprostać oczekiwaniom. Jak się przez dekady klepie kobiecie do głowy, że z każdym rokiem jej "wartość" spada, to trudno się dziwić, że niektóre szukają sposobu na radzenie sobie z presją bycia wiecznie młodą i wiecznie piękną.

Edytowano przez witek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pari napisał:

Czemu nigdy nie poprosiłeś żadnej swojej byłej o urzeczywistnienie swoich fantazji?

rozmawialiśmy o tym, delikatnie zaczynałem ten temat. Kwestia seksu wymaga delikatności, niczego nie można wymuszać. W myśl starej dobrej zasady szczerości w związku poruszałem temat moich upodobań, ale żadna z nich nie podzielała ich, więc nie wywierałem presji i porzucałem temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, witek napisał:

być może w przypadku niektórych tak jest. i jak się nad tym zastanowić, to trudno się dziwić. Kultura stawia dość wysokie wymagania, kobietom nie jest łatwo. Nam mężczyznom chyba łatwiej sprostać oczekiwaniom. Jak się przez dekady klepie kobiecie do głowy, że z każdym rokiem jej "wartość" spada, to trudno się dziwić, że niektóre szukają sposobu na radzenie sobie z presją bycia wiecznie młodą i wiecznie piękną.

Boże ile literówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej szukać w internecie, założyć profil na wyższy wiek, napisać w profilu, że się ma mniej lat, ale szuka się  trochę starszych  kobiet. Koniecznie trzeba dodać zdjęcie. Ale jeśli chodzi tylko o seks to wątpię, że jakaś się na to złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cinek148uh napisał:

Różnica do 10 lat to jest norma. Dzisiaj zdarzają się i dużo większe.

tak, czasy powoli się zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi dominację, to polecam kobiety wyższe od siebie wzrostem i do tego starsze. Wtedy już sama psychologia oddziałuje mocno.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do 5 lat w górę albo w dół to jest norma. Jakoś nie widuję 30 latek z 20 latkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Turboczort napisał:

Jak ktoś lubi dominację, to polecam kobiety wyższe od siebie wzrostem i do tego starsze. Wtedy już sama psychologia oddziałuje mocno.

tak, to byłaby doskonała kombinacja. starsza i wyższa brzmi idealnie. to jest chyba najlepsze, że to może już odrazu samo w sobie ustawić relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×