Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

witek

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5890
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

708 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4876 wyświetleń profilu
 1. witek

  Problem z życia wzięty

  Tak. Ogólnie ostatnio jakos wszyscy tacy nieaktywni tu. Chyba przesilenie się zbliża.
 2. witek

  Problem z życia wzięty

  Cóż, każdy ma swoje przyjemności. Zmieniając temat, to całkiem zabawne, że ostatnio zaskakująco często lądujemy we trzech w jednej dyskusji. Ty, Maestro i ja.
 3. witek

  Problem z życia wzięty

  Moim zdanie robisz, Andrzeju, trochę z igły widły. Fantazje nie muszą być "niebezpieczną grą", w którą trzeba umieć grać. Życie to nie film o przygodach Jamesa Bonda i Nagi instynkt w jednym. Fantazjuje każdy, bez względu na płeć, wiek, wykształcenie. Nie komplikujmy spraw bardziej niż to potrzebne.
 4. witek

  Masturbacja

  Wpisuję się, bo chciałbym wypowiedzieć, ale jest tak pôźno, że nie mam już czasu na długie elaboraty, a nie chciałbym zgubić tematu.
 5. witek

  jestem kochankiem

  No nic. Znikam w takim razie. Do zobaczenia wieczorem.
 6. witek

  jestem kochankiem

  Nie, na serio. Kilka rzeczy do podciągnięcia jest. Tak, dziś też, ale już wszystko mam gotowe, wiec spoko. Pewnie jakos siądę do tego niedługo. Dobra, koniec mojego tematu. Świat sir w okol witka nie kręci. Co ostatnio słychać na kafeterii, bo wpadłem, ale byłem w stanie śledzić dokładnie.
 7. witek

  jestem kochankiem

  No bardzo to nie. Poprawnie raczej. Dziś będzie lepiej.
 8. witek

  jestem kochankiem

  I dziękuję za pytanie i troskę. Dziękuję Mario
 9. witek

  jestem kochankiem

  Poszło poprawnie. Generalnie jestem w sumie zadowolony. Bardzo mała frekwencja niestety, ale co zrobić. Podobno inni szkoleniowcy mają ten sam problem. W jednym momencie trochę straciłem wątek, ale udało mi się pozbierać dość szybko myśli. Trochę za bardzo spiąłem się w pierwszej części. Ale po przerwie udało mi się jakoś zluzować gacie, skutecznie zachęcić ich do rozmowy. Generalnie początek ok, środek średnio, konieć świetnie. Zauwazylem, że kilka pozycji w programie wymaga jakiegoś zaokrąglenia, może dopowiedzenia. Hmm za dużo skrótów myślowych.
 10. I tu Edit masz rację i jej nie masz. Tak, światem jak najbardziej rządzą prawa fizyki. Ale jednocześnie w innych jego przejawach rządzą nim niestety również pieniądzę, a konkretniej kapitał. To w sumie podstawa krytyki marksistowskiej. A ze mnie jak wiadomo paskudny lewak jest.
 11. witek

  jestem kochankiem

  W jednym możemy się zgodzić. Z całą pewnością słabo rozumiem przekaz. Do szkoły, chłopie. Przez trudy do gwiazd, nie skazuj nikogo więcej na niezrozumienie.
 12. witek

  jestem kochankiem

  Nie mam nic przeciwko prowokacjom, ale niech się Pan najpierw nauczy pisać, a dopiero potem za publikacje bierze.
 13. Ha, luksusowy kibel i luksusowo czysta pupa.
 14. Chciałbym mieć bidet w domu. Ech. Te toaletowe aspiracje. Kiedyś się dorobię.
 15. witek

  Żel na przedłużenie stosunku

  W tym wypadku chodziło o mężczyznę.
×