Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kycelussulcyk

Mój chłopak chce mieszkać z koleżanką

Polecane posty

Jak w tytule.

Jestem w moim chłopakiem 4 lata, studiujemy w tym samym mieście. W tamtym roku mieszkał ze znajomymi - parką. W tym roku chce zamieszkać z tym samym kolegą, jego nową dziewczyną i jak się okazało ich koleżanką ze studiów (cała 4 studiuje razem). Chciałam w tym roku zmienić mieszkanie, wcześniej raz wspomniał, że moglibyśmy mieszkać razem z tą parką, ale teraz temat ucichł. 

O koleżance w mieszkaniu dowiedziałam się przez przypadek, nie sądzę że to specjalnie ukrywał, bo nie należę do osób zazdrosnych, ale w tym wypadku jednak uważam, że nie jest to okej. 

Będą razem w 4 jeździć na uczelnię, spędzać większość czasu razem, bo najprawdopodobniej to mieszkanie będzie po drugiej stronie miasta..

Przesadzam czy jednak powiedzieć mu, że nie czuje się z tym komfortowo? Wcześniej już mieszkał w mieszkaniu w których były dziewczyny, ale takie których nie znał, więc nic nigdy nie miałam przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kycelussulcyk napisał:

Chciałam w tym roku zmienić mieszkanie, wcześniej raz wspomniał, że moglibyśmy mieszkać razem z tą parką, ale teraz temat ucichł. 

Facet wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt:

...kolegą, jego nową dziewczyną i jak się okazało ich koleżanką ze studiów (cała 4 studiuje razem). 

Chodzi o jedną dziewczynę, czy dwie różne w tym wpisie. Będzie ich w mieszkaniu troje, czy czworo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciał z Toba mieszkać i z ta parą, teraz temat ucichl bo pojawiła sie nowa dziewczyna chętna z nimi mieszkac- serio myślisz ze to tylko koleżanką? Nie bądź naiwna, ona jemu sie pewnie podoba i chce mieszkając z nią zbliżyć sie do niej, inaczej by nie zrezygnował z mieszkania z Toba. Jesteś teraz opcja zapasową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×