Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oski

Urwany romans.

Polecane posty

Witam.Na wstępnie informuje, że znajdą się osoby które mnie potępią, ale wszyscy są święci kiedy mówią o grzechach kogoś innego.Jestem młodym mężyczną, który pod koniec tego roku miał wziąć ślub , ale...Miesiąc temu poznałem dziewczynę, to było mega walnięcie w serce z mojej strony.Ona rówież powiedziała, że jak mnie zobaczyła to nie mogła przestać o mnie myśleć.Na wstępie zanim ją zaprosiłem na randkę, powiedziałem Jej, że mam narzeczoną, zasmuciła się, lecz i tak się spotkaliśmy no i doszło do seksu.Przez kolejne dni pisaliśmy ze sobą, aż po paru dniach spotkaliśmy się u niej, lecz ja nie mogłem zostać całej nocy.Sytuacja się powtórzyła kilka razy i zawsze była smutna, że nie zostaję do rana za każdym razem miała łzy w oczach.Na każdym spotkaniu wypytywała o to kiedy biore ten ślub, że zazdrości mojej, że przeze mnie ma mętlik w głowie, ale...Po pewnym razie powiedziała, że to koniec, że tez kiedyś była tą zdradzaną, nie chce nikomu psuć zwiazku, że nie chce się do nikogo przywiązywać.Umówiliśmy się na jeszcze jedno mega namietne spotkanie na którym Jej powiedziałem, że chyba się zakochałem, że jest moim ideałem i przy żadnej nie czułem się jak przy niej.Rano się pożegnaliśmy.Nastepnego dnia pojechałem do niej do pracy i tam zaczęsliśmy się intensywnie całować, ale jak spytałem czy spotkamy sie jeszcze to twardo powiedziała, że nie.W następnych dniach jak pisałem do Niej to mnie zlewała odpisywała na moje wyznania ,,aha,, albo w ogóle nawet jak miałem wypadek w pracy i wylądowałem w szpitalu to pokazała, że ma to gdzieś.Pewnego dnia znalazłem jej profil na tinderze i w nerwach pojechałem do niej do pracy i na moje pytania o to czemu mnie zlewa odpowiedziała, że nie musi mi się tłumaczyć i że nic dla niej nie znaczyłem, nic do mnie nie czuła.Codziennie probuje nawiązać z Nią kontakt to mnie olewa, kupiłem jej kwiaty i zostawilem pod drzwiami to napisała, że mam dać jej spokój.Cały romans trwał miesiąc.Czy ktoś może mi wyjaśnić takie zachowanie?Z narzeczoną mamy przerwę od siebie jakby ktos był ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Oski napisał:

Czy ktoś może mi wyjaśnić takie zachowanie?

Tak, ukarała Cię a teraz Ty pokazujesz, że nie masz szacunku do siebie, więc nie spodziewaj się szacunku z jej strony.

Odpuść sobie ją. Może za jakiś czas wróci a jeśli nie, to dla Ciebie nawet lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauroczyłeś się . Podaj w ciągu 10 sek 5 wad swojej wybranki . Nie podasz ,bo to nie miłość . Kobieta dobrze zrobiła ,choć to też gierka z jej strony ,ale co ma zrobić w tym temacie ? Ona wie ,że będąc niedostępną będziesz bardziej za nią szalał ,a ty się na to łapiesz . Są motylki ,jest szał ...na narzeczonej postawiłeś + i teraz poszukasz na szybko jej drobne wady ,aby je zwiększyć i mieć powód ,usprawiedliwienie swoich czynów . Nie znasz tej dziewczyny ,więc zacznij mysleć głową ,a nie główką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Za co ukarała?Przez krótki czas jej pokazałem, że dużo dla mnie znaczy, prezenciki itp..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oski napisał:

Za co ukarała?

Za to, że nie była dla Ciebie Najważniejsza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne uczucie Cię spotkało, pewnie bym o nią walczył na Twoim miejscu. A co z tą narzeczona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ImTheOne napisał:

Fajne uczucie Cię spotkało, pewnie bym o nią walczył na Twoim miejscu. A co z tą narzeczona? 

Nie wiem czy fajne bo to zwykłe zauroczenie w jej luzie, ciele, zapachu..

Z rzeczoną nie wiem, czas pokaże.Zbyt różne charaktery mamy i nigdy nie potrafiliśmy sie dogadać.Myślę, że dla tej drugiej byłbym w stanie ją zostawić, ale nie wiem czy bym tego nie żalował, eh powalone to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej mieć troche szacunku do samego siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kicia22 napisał:

A nie lepiej mieć troche szacunku do samego siebie?

To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie poznałeś bo to ciekawe? Nie będę doradzał, to Twoja decyzja co zrobisz. Jesteś nie fair w stosunku do narzeczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w pracy i Ona ja wpadłem do kawiarni po kawę i tam się nasze oczy spotkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Oski napisał:

To znaczy?

Człowieku, wyobraź sobie, że dajesz kosza dziewczynie a ona nadal się za Tobą ugania.

Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Oski napisał:

Ja byłem w pracy i Ona ja wpadłem do kawiarni po kawę i tam się nasze oczy spotkały.

Ktos musiał zagadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A no i propo zdrady. Sam popełniłem mikrozdrade, nie chce Cię umoralniać ale takich rzeczy się nie robi.

Edytowano przez anonimowygosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ImTheOne napisał:

Ktos musiał zagadać 

Za pierwszym i drugim razem(dzień po dniu) komplementowałem(dla Pani tu wrócę, ładny usmiech) i widziałem jak się cieszy na mók widok to zagadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem tego posta by wyczytywać jakie złe to było z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nemetiisto napisał:

Człowieku, wyobraź sobie, że dajesz kosza dziewczynie a ona nadal się za Tobą ugania.

Czaisz?

Czaje nie raz tak było.Problem w tym, że pisałem wprost dlaczego to kończę a nie między wierszam gestykulowałem szaleje za Tobą a tak było, gdy mi mówiła, że nic dla niej nie znaczę ze złością patrzyła mi na usta..Jedno zdanie ten temat wyjaśniło.Karze mnie za to, że nie była dla mnie najważniejsza i po przemyśleniach dochodzę do wniosku, że nie chciałaby być ze mną bo przypominam jej byłego który też zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ImTheOne napisał:

A gdzie poznałeś bo to ciekawe? Nie będę doradzał, to Twoja decyzja co zrobisz. Jesteś nie fair w stosunku do narzeczonej

Oj tam oj tam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi cię że na pierwszej randce poszła z tobą do łóżka? To jakaś mega laska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nba napisał:

Nie dziwi cię że na pierwszej randce poszła z tobą do łóżka? To jakaś mega laska? 

No jest cudowna..Nie do łóżka tylko w aucie to robiliśmy za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Oski napisał:

No jest cudowna..Nie do łóżka tylko w aucie to robiliśmy za pierwszym razem.

Na jedno wychodzi 😅jak wygląda? ty pewnie jakieś super ciacho i stąd ta chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona niska, cudne usta dopasowane do moich, piękna buźka, boskie ciało(wszystko czego dusza zapragnie)Ja łysy w miarę wysportowany, ogólnie przeciętniak...Mniejsza o to, pójdę do psychologa się wyleczyć z niej 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Oski napisał:

Ona niska, cudne usta dopasowane do moich, piękna buźka, boskie ciało(wszystko czego dusza zapragnie)Ja łysy w miarę wysportowany, ogólnie przeciętniak...Mniejsza o to, pójdę do psychologa się wyleczyć z niej 😅

brunetka, blondynka? jakie oczy? 

Ile macie lat bo to też ważne 

Edytowano przez Nba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarna farbowane cudne piwne oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oski napisał:

Czarna farbowane cudne piwne oczka

piwne czy brązowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ona nikogo nie ma? widzę że się chłopie zakochales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mnóstwo ,,ziomków,,ale mówiła, że przede mną dawno seksu nie uprawiała, ale ten tinder...Tak zakochałem się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z narzeczoną czujesz coś do niej? Może gdybyś zerwał i jej powiedział dalaby szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jakaś młoda laska że korzysta z tinder? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×