Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karen12

Studia po biol chemie?

Polecane posty

Hej jestem tegoroczna maturzystka, zdaje rozszerzona biologie chemie i angielski, moj problem jest taki ze nie za bardzo ida mi arkusze z chemii mimo ze 3 lata mialam 4 z i ogolnie nie mam jakichs brakow ani nic, nasza nauczycielka byla bardzo wymagajaca, robilam duzo zadan, zbiorow zadan i arkuszy to srednio sie czuje w tych maturach,  biologia idzie mi calkiem dobrze, zrobilam matury 2015-2019 maj i czerwiec i z tych matur mam wyniki 62- 82%  podobno to nie jest jakos zle, wiec biologie moze mi sie uda zdac chociaz na 60% ale nwm co zrobic z ta chemia niby zadania osobno umiem zrobic ale razem wszystko na maturze juz nie. Myslalam nad medycyna, wiec jakbym jeszcze troche powtorzyla to powinno byc ok ale z wynikiem ponizej 60% z chemii na pewno sie nie dostane dlatego szukam jeszcze jaichs innych opcji, myslalam nad farmacja, analityka medyczna, biotechnologia i neurobiologia i nie wiem co wybrac moze ktos ma jakies infomrmacje albo studiuje ktorys z tych kierunkow i moglby cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie czujesz mocna w chemii to farmacji nie polecam, bo tam jakieś 80% studiów to różne odmiany chemii. Analityka medyczna to też w głównej mierze chemia, biotechnologia raczej nie ma przyszłości w Polsce. Polecam przycisnąć i próbować na medycynę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2020 o 22:33, bamczikibambam napisał:

Jak się nie czujesz mocna w chemii to farmacji nie polecam, bo tam jakieś 80% studiów to różne odmiany chemii. Analityka medyczna to też w głównej mierze chemia, biotechnologia raczej nie ma przyszłości w Polsce. Polecam przycisnąć i próbować na medycynę 🙂

Chciałabym najbardziej medycyne ale watpie ze puści mnie wynik z chemii no a tez nie wiadomo jak bio 😕 dlatego chyba pojde na byle co i bede poprawiac za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×