Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ada Adrianna

Zła kobieta epizod 2

Polecane posty

Byłam zawiedziona, gdy rodziców nie było w domu i brałam kąpiel, a on nie przyszedł … lubiłam czuć na sobie jego wzrok i lubiłam jak zerkał na mnie ze swojego pokoju gdy zaczęłam chodzić nago … czasem zauważałam, że masturbuje się nad gazetami … nawet przestał zamykać drzwi, dzięki temu widziałam też, że późno w nocy ogląda filmy erotyczne … podniecał mnie ten widok, gdy powoli masował swojego ptaszka … potem przyspieszał, a jego ciało spowijał spazm i zaciskając dłoń powstrzymywał wytrysk nasienia … chciałam zobaczyć to z bliska … weszłam nago do jego pokoju i usiadłam obok na wersalce … z początku speszył się, ale chyba tego oczekiwał pozostawiając uchylone drzwi … przestał ruszać ręką … podniecona, bez słowa patrzyłam to na jego ptaszka to telewizor … innym razem dotknęłam … objęłam dłonią jego ptaszka i równomiernie masowałam … zachlapał moją dłoń i własne podbrzusze … dygotałam z podniecenia …. później już szło sprawniej, wchodziłam do niego, masowałam, zaczęłam mu lizać, ssać … z nim straciłam dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×