Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kretka

Jak odejść? Realia a internet

Polecane posty

Piszę z prośbą o pomoc do tych,  które odeszły od agresywnego męża alkoholika z dzieckiem lub dziećmi. Pytam, jak? Dzwoniłam do mopsu i Pani, która była odpowiedzialna za pomoc w danej miejscowości oznajmiła mi, że mam przyjść tego a tego dnia po godzinie 11. Ok. Tylko, ja praduje nie mogę od tak wziąć wolnego. Dwa, mieszkam z rodziną męża więc jeśli ktoś chciałby przeprowadzić wywiad środowiskowy to nie wiem czy byłby rzetelny. Boję się uruchomić prodecedury bo nawet jeśli ktokolwiek z jego rodziny potwierdziłby patologię (co wątpliwe) jaką robi to dokad dalej mam się udać? Boję się o życie dziecka i swoje. Chciałam wynająć kawalerkę ale wszyscy mi odmawiają bo mam dziecko (2,5 roku). W domu samotnej matki mówią, że najpierw mam poszukać pomocy w dps... Dps chce robić wywiad środowiskowy a to dla mnie kara śmierci. Gdzie i jak szukać pomocy? Zwłaszcza teraz? Czuję że jestem w kropce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za Ciebie kciuki. Niestety nie wiem jak pomóc o doradzić. Ja po 7 latach związku z alkoholikiem znalazlam siłę by to skończyć. Ale nie było slubu i dzieci. Mieszkał ze mną w domu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×