Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adanowak1809

Annaskura

Polecane posty

Gość

Nie wiem, ale co do samej Pani, uważam, że jest bardzo ładna.

Jednak przez bronienie afery metkowej traci w moich oczach i na pewno wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2020 o 10:52, Dark Evil napisał:

Plus pewnie dostała ciuchy z V. za darmo to jej wszystko jedno gdzie one zostały uszyte.

ona wszystko co pokazuje dostaje za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psiapsi Najkolki i Siwiec. Kiedyś ją lubiłam, ale zaczęła mnie irytować. Medoly Warmuz jak to pięknie brzmi. 

Dlaczego jej tak zależało na amerykańskim obywatelstwie dla córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anka nie jest zła... nie ma co się słuchajcie czepiać już wszystkich, bo mają lepiej. Dziewczyna jest wykształcona, mocno skupiona na zdrowym żywieniu i sporcie. Założyła firmę, ma jakiś pomysł na siebie. Pięknie wygląda, ładnie się ubiera. No już naprawdę nie przesadzajmy. Broni koleżanki po fachu? Ja się nie znam na tym biznesie, ani nic nie kupiłam od Mercedes, więc wstrzymuje się od głosu. Pretensje niech mają osoby, które kupowały u Mercedes - chociaż też nie wiem czy zasadną, trzeba być głupim, żeby myśleć, że jakakolwiek marka odzieżowa nie opiera się dzisiaj o chiny... Ale wracając do Skury, czepiacie się bzdur. Czy mała gada? Nawet jeżeli nie gada, to chyba to już jest sprawa dla specjalisty, a nie dla internetowych trolli. Co Anka chciała rodząc w USA? Nie wiem. Jest podróżniczką, wie jak wyglądają sprawy wizowe. Ja się na tym nie znam. Może małej będzie lżej w przyszłości, więc czemu nie? Jak już wspomniałam, czepiacie się, póki Skura nie krzywdzi nikogo dla mnie może lecieć nawet na Marsa. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę patrzeć jak ona traktuje swoją córkę. Jak naksotke, lalkę. W zimnie w knajpie wraz z siwcowa nagrywały dziewczyny przy jedzeniu, małe żeby spokojnie jadły dostały tabletka z bajkami. Dla mnie to żenada. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×