Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trum11

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4207
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Trum11 wygrał w ostatnim dniu 19 Listopad 2021

Trum11 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2152 Excellent

O Trum11

 • Ranga
  Trump

Ostatnio na profilu byli

13208 wyświetleń profilu
 1. Trum11

  perfekcyjne recepty

  Chyba Aga orlowska robiła takie warsztaty płatne. To co było potrzebne do gotowania zamówiła każdemu w skrzynce pod drzwi. I na płatnym lajfie to gotowały. I o ile pamiętam mówiła że super się udało spotkanie.
 2. Trum11

  perfekcyjne recepty

  Szkoda bo nie doczytałam
 3. Trum11

  Gulwa

  Mów
 4. Trum11

  Gulwa

  A ok po spisach treści . Ja też nie mam żadnego i nie zamierzam mieć.
 5. Trum11

  Gulwa

  Ty masz you szystkie te ebooki?
 6. Trum11

  Gulwa

  Piekarnik podłoga i gatki na pewno.
 7. Trum11

  Gulwa

  Mocno pie rdil nieta jak nagrywa siebie w halce o godzinie 20 i obwieszcza że bulwa dzwoni. To ten bulwa zostaje na noc czy nie zostaje? I dziecko przychodzi do jej łóżka bo tak kocha bulwe? Od kiedy ona pozwala dziecku spać z nią? Wiemy że dziecko od maleńkości spało oddzielnie. Trzeba być mocno sfiksowany żeby takie zeczy opowiadać. Ona musi mieć inne choroby niż spektrum.
 8. Trum11

  Gulwa

  Mi się wydaje że dziś wszystko może rozdrażnić każdego. A głupie teksty najbardziej. Mnie osobiście drażni Anka bo ma głupie teksty mówi je w najmniej odpowiednim momencie i tużo koloryzuje. Ale czasami mnie bawi. Szczególnie jak przymierza ubrania i pokazuje stylizacje dnia. Do pracy wróć jeżeli to twoja praca. I pokazuj co chcesz. To i tak odbiorcy zdecydują czy u ciebie zostaną czy odejdą. Taka jest twoja praca. Na etacje też nie ma gwarancji że dopracujesz do starości.
 9. Trum11

  Gulwa

  Ty masz rację. To wszystko to objawy choroby dwubiegunowej. Dwubiegunowka się tak objawia.
 10. Trum11

  Gulwa

  Zobacz jak to robią inni. Np. Siostry adihd. One pracują normalnie jak każdego dnia. I dobrze się to ogląda. Bo każdego dnia u nich sie coś dzieje wyjątkowego. Nawet jak pokazują reklamy to nie są takie nachalne jak u innych.
 11. Trum11

  Gulwa

  Na gosposie zabrakło w tym miesiącu i wybitna musi sama.
 12. Trum11

  Gulwa

  W Irkucku ruskie podjechali pod ambasadę polska i próbowali zdjąć flage polski.
 13. Trum11

  Gulwa

  Ma poduszkę finansowa. Od roku czy dwóch powtarzała ze kobieta musi być nie zależna. Że miliony już zarobiła. Jesienią szczodrze otwierała portfel i wy kupowała każde badziewie jakie jej wpadło w ręce. Stać ja na kilka miesięczny urlop.. Zasłużyła po tej orce. Niech odpoczywa.
 14. Trum11

  Gulwa

  Orędzie do kartofli ogłosiła. Co za pocieszenie. Codziennie są gorsze wieści straszą bombą jondrową a ta postanowiła podarować ludziom ebook tani. Cóż za takt. Anka dziś nikomu twój ebook nie jest potrzebny. Ja chatę juz tydzień sprzątam i robota się nie klei. Budzę się w nocy i sprawdzam wiadomości.
 15. Trum11

  Gulwa

  No jak. Przecież już 5 miesiąc jest w związku cudownie zakochana. Odnalazła swojego człowieka niedźwiedzia. Studencik może Lajfa Anki odpalił i go wystraszyła.
×