Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trum11

Zarejestrowani
 • Zawartość

  979
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

358 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na żadnej vega grupie nie widziałam żeby ktoś polecał ankę.ludzie tam takie potrawy serwuja że te Anki to są daleko daleko w tyle.
 2. 21 styczeń dzień babci. Anka zapomniała widocznie że ma babcie. Jakby to jej urodziny były to by od rana trąbiła. A że starej babci? No cóż.
 3. A ty myślisz że ktoś się przejmuje stara babcią? To wszystko pod publikę.
 4. Oni tak dużo jedza że u nich to nawet kluski w kontretnym rozmiarze.
 5. Anka jakby poszła do lekarza to lekarz nie powie akceptuj siebie. Tylko powie dziewczyno dieta i ćwiczenia.
 6. Gadanie Anki nie pomoże osobie w depresji. Może tylko zaszkodzić. A gadanie jesteś gruba akceptuj siebie też nie pomoże bo od leczenia nadwagi jest lekarz. Chyba żadna dziewczyna rano nie wstaje i nie mówi. Jaka jestem brzydka, niska, gruba. To wymysły Anki.
 7. Skąś to znam widziałam że dała jakiegoś linka do zbiórki.
 8. No jak gdzie? Na Anuli konto zapewne. To będzie webiner czy nie wiem co? Może na zoomie? Zapłacisz możesz to odsłuchać czy w tym uczestniczyć. Jak masz wolne 30 zł to wpłać komukolwiek.
 9. A w internecie to jestem wdzięczna muzykom bo tworzą coś czego ja słucham, aktorom bo jednak zagrać w filmie to trzeba umieć, lekarzom, ratownikom itd. Najmniej jestem wdzięczna tym influanserom które co snap wyciągają kasę od ludzi co reklamują byle co i przepisują treści byle zarobić. Przypominam twoja sałatkę jarzynową. Marchew ziemniak jabłko ogórek i koniec. Wstyd.
 10. Anno jak to czytasz to wyobraź sobie że ja jadąc do pracy i wracając komunikacja miejską jestem wdzięczna wszystkim ludziom których spotykam każdego dnia. I nie muszę za każdym razem mówić jestem tobie wdzięczna kierowco że przyjechałeś o czasie. Wystarczy się uśmiechnąć.
 11. Matka kluchy ulepiła. Musiała by z dzień małe kopytka kroić.. Wystarczająca nawet koło kucharza nie stała żeby wiedzę przekazać a co mówić o psychologii. Tymi swojmi mądrościami to może zaszkodzić niż pomóc.
 12. Wcześniej odśnieżyła przy domu. Pokazywała widać że ojca Anki nie ma w domu. Kobieta wszystko sama ogarnia.
 13. Tradycyjnie to powinna trzeć na tartce. Inaczej się nie liczy.
 14. Ręce bolą bo zła dieta. W każdej pracy się używa rąk.
 15. Ty tam w Portugalii biurko widziałaś? Ja nie. Ona mówiła że pracuje siedząc na podłodze. Ale wszystko z sofy nagrywała.
×