Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trum11

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1931
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

674 Excellent

O Trum11

 • Ranga
  Trump

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Trum11

  Orzeszek

  Tez widziałam ten ser do pizzy. Tyle sara za jednym posiedzeniem. W pizzerni może tyle używają przy produkcji.
 2. Trum11

  Orzeszek

  No nie ma, jak ona co tydzień jeździ na zakupy pełne siaty kupuje i przez tydzień zjada. Podejrzewam że rodzice gotują swoje i babcia swoje. Obżarstwo to nie tylko choroby. Na bank musi wywalać połowę tego co kupuje. No chyba że to zjada naprawdę.
 3. Trum11

  Orzeszek

  Kradnie matce jedzenie bo lubi jeść. To samo w mojej rodzinie dziecko jak miało 2 lata to 3 jajka zjadało. Bo lubi i matka dawała. A teraz 17 lat 120 kilo i zdjęcie na fejsa w programie przerobione i wszyscy piszą ale przemiana..
 4. Trum11

  Orzeszek

  Ona na tych matach miski z jedzeniem wcześniej stawiała.
 5. Trum11

  Orzeszek

  Model Biezni :Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
 6. Trum11

  Orzeszek

  Stłuczony może być. Ale jak puchnie to może nie tylko paluch połamany ale dalsze kości.przy obrzęku może do zakrzepicy dojść.
 7. Trum11

  Orzeszek

  Ona podobna do matki i to bardzo. Ojciec nawet inna karnację ma.
 8. Trum11

  Orzeszek

  No kurcze jedyna córka. Super ze czas spędzają razem, rodzice nie będą żyć wiecznie.widać że dobry kontakt ma z rodzicami. Nie w każdej rodzinie tak jest.
 9. Trum11

  Orzeszek

  Zdecydowanie. Nie
 10. Trum11

  Orzeszek

  Cera jak u 16 latki.
 11. Trum11

  Orzeszek

  Teraz 12.40 Anula mówi do taty Wez nałuż trochę jedzenia mokrego dla pąpą bo on dzisiaj nie dostał? Po czym Tata mówi dałem mu 1/3 puszki dziś. Piesek podobno 1.50 kilo a puszka 300 gram.. Czyli co zapomniała nakarmić pieska z rana.
 12. Trum11

  Orzeszek

  No to szybki marsz wiadomo że się nie spocisz i zadyszki nie będzie. Trzeba powiedzieć majonezowej żeby o dwa do góry tępo podniosła.
 13. Trum11

  Orzeszek

  Nie wiem czy ten alicji był pisany na spółkę bo nie kupowałam żadnego.alw i tak dobry pomysł. Nie wiem czy żona konsula by szybko sprzedała duży nakład tylko przy swoich zasięgach.
 14. Trum11

  Orzeszek

  A odnośnie MG to pomysł wydania ebooka meksykańskiego to strzał w dziesiątkę. I za równo finansowy jak i zwiększenie zasiegow.
 15. Trum11

  Orzeszek

  To by się zgadzało 5 kilometrów przejść do jest dużo. Normalnym krokiem przez miasto światła stopu itd. to 45 minut zajmuje bo za młodu do ciotki tak chodziłam. I to w szpilkach nie kiedy. A potem trzeba było wrócić też w szpilkach.
×