Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Trum11

Zarejestrowani
 • Zawartość

  344
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

122 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Trum11

  wystarczająco pazerna

  5 tys krokow to jest gdzieś 2,5 kilometra. To nie tak dużo. Piszą żeby robić 10 tys krokow.
 2. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Bo jesteś wredna babą dlatego nie obchodzą cię emocje innych. Umiesz tylko pisać głupoty i zazdrość cis zżera że musisz zapier niczac w robocie a ktoś zarabia w inny sposób.
 3. Trum11

  wystarczająco pazerna

  Kiedyś jakaś vlogerka zdjęcia fo swego postu tak dodała. Okazało się że z darmowej platformy zdjęć.
 4. Trum11

  wystarczająco pazerna

  No dodladnie z tych jej zdjęć to nie wyczytasz co to naprawdę jest. Zmieni zdjęcie ustawienia i już ma zapiekankę z soczewicy a za chwilę napisze że to soja położy inne dodatki ma dwie potrawy. Resztę zdjęć weźmie z darmowej platformy albo z restauracji.
 5. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Ja się nie dziwię. Skoro firmy płacą za pokazanie czegokolwiek i ty masz lepsze pieniądze z takiej pracy to tylko głupi nie skorzysta. Zarabiasz dużo twój standard życia się podnosi to stać cię na pomocników domowych. Proste pieniądz lubi być w obrocie.
 6. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Szamanka to ty wolisz. Ja to nawet mogłabym być taka baska kwarc. Gdyby mi firmy tylko płacili za takie pokazywanie w internetach. To najprostrza robota i dobrze płatna tak mówią.
 7. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Nie każdy może być aktorem chociaż aktor to też głupi zawód. Grasz całe życie kogoś innego. Można powiedzieć że mało co dziś wydaje się mądre w sumie.
 8. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Jak ja bym tak umiało konto na Insta rozbujać żeby mieć ogrodnika sprzataczke i może panią do gotowania to ja bym była taka szczęśliwa i napieprzala do telefonu ile wlezie. Ale nie umiem. I sama jestem sprzątaczka i ogrodnik.
 9. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Szamanka. No co ci napisać. Super ze ona ma kim się wyręczyć i może sobie siedzieć z telefonem. W sumie nie wiem po co to ludzie robią ale robią. Dla kasy dla sławy dla fejmu.Mi to nie przeszkadza skoro jest to dziś normalne. Jeden chce być politykiem inny instagramerem. Co ci mogę napisać.no super ze tak łatwo jej te dzieci płodzić i rodzić no tego jej najbardziej zazdroszczę.
 10. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  Oczywiście że nie mam pewności że mogła trafić na lepszy dom. A co gdyby trafiła na gorszy dom i rodzice by ją gwałcili czy cokolwiek innego złego. Co złego jest ze ktoś pokazuje sie w mediach czy telewizji? Że gada to telefonu? Aktor gada w teatrze czy w telewizji. Też beznadziejnie. Gra w teatrze jak głupek i być może też ma dzieci. A najgłupsi to cyrkowcy. Ludzie idą za cyrk płacą i patrzą jak się znęcają nad zwierzętami. To jest głupie dopieto taki szol. A cyrkowiec może też ma dzieci. I zamiast dziecku czas poświęcić zwiwrzeta tresuje. To głupie bardzo.
 11. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  To byly roczne dzieci które nawet chodzić nie umiały. One nawet na czworaka nie chodziły. Przez okres wakacji gdy ich pilnowałam nauczyły się chodzić bo przez całe dni siedziałam z nimi i się nimi zajmowałam.tylko nimi.
 12. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  A ty wiesz ze nie da się sprzątnąć ugotować pozmywać i zająć się dziećmi w jednym czasie? Bo albo zajmujesz się grupką dzieci albo sprzątasz mieszkanie. Ja opiekowałam się trojaczkami przez pewien czas. Miałam pełne ręce roboty przy samych dzieciach. A jak szłam siku to wsadzałam ich do łóżeczka każdego w swoje i biegłam się wysikać bo inaczej rozeszły by się po całym domu. Na spacery nie wychodziłam bo jak znieść 3 dzieci na raz w bloku? Przychodziła moja siostra żeby dzieci znieść.
 13. Trum11

  Jaja na Florydzie cz 5

  Każdy zarabia na każdym. Ludzie lubią mieć mentora. Przeważnie za kimś podarzaja Bogiem królem księdzem znachorem jutuberem. Więcej jest tych co podąża niż tych co nie podąża.
 14. Trum11

  Jaja na Florydzie cz 5

  No nic nie zrobisz z tym ludzie biora co chcą nawet narkotyki. Zioła leki. Wolny wybor. Niech każdy żyje jak umie.
 15. Trum11

  Monika dzieciaki cudaki

  A ta co hejtuje czy konstruktywnie pisze niech idzie raz w tygodniu do takiego sierocińca takiego gdzie maluchy są i niech zabaczy te dzieci i jakie to emocje. Najlepiej do dzieci chorych żeby zobaczyła czy ich rechabilitacją. Niech wróci tu i nam opowie jak tam było....
×