Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ozdrowieniec :D

Wyleczyłem przyczynę nerwicy lękowej :D

Polecane posty

Cześć, ponieważ, o stronce, którą zaraz przedstawię, dowiedziałem się właśnie z jednej odpowiedzi na tym forum, zdecydowałem się na założenie dla niej własnego wątku :D. Zapraszam wszystkich, którzy dzięki niej wyzdrowieli do dyskusji oraz tych, którzy jej nie znają do przeczytania jej jeżeli są w potrzebie, tak jak ja kiedyś byłem. Na witrynie została opisana(nie przeze nie, kogoś mądzrzejszego haha) terapia przeciwko nerwicy lękowej - jest dość swieża, dlatego dopiero się rozpowszechnia. Nie rozpisuję się, bo jeżeli ktoś jest zainteresowany to jest przed nim trochę tekstu zanim wyzdrowieje, ale dla chcącego nic trudnego 

Jeżeli chcecie znaleźć witrynę wystarczy wpisać w gogle : nerwica i ataki paniki vegie pl

1 wynik to ona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla 100%, mówisz o gościu pod nickiem Tomakin?Jeżeli tak to moja nerwica okazała się pasować do niedoboru magnezu, więc go uzupełniłem i to był przełom w moim leczeniu- wyzdrowiałem w parę miesięcy, uciążliwe było wystrzeganie się nabiału w dużych ilościach bo uwielbiam ser, ale podobno bez tego by się nie wchlonal jak powinien, czy cos takiego nwm :// Tak czy siak polecam z całego serca dla nerwicowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo wdzięczna za tę stronkę, nie wiem dlaczego autor nie dał linku, więc zrobię to za niego, łapcie dziewczyny - http://nerwica.vegie.pl/ 🙂. Jak któraś chce pv, to jestem codziennie rano na forum ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo współfanki przyszły, więc nie musze już linkować haha. Ja z kolei zaczęłam od tradycyjnego podejścia, dostałam asentre która jedynie mnie bardzo zmuliła i nic na tym sensownego nie zyskałam ;//. Potem w badaniach wyszła mi niedoczynność tarczycy i wyleczyłam się u tego faceta na forum, jej objawem była również nerwica lękowa. Tyle chciałem napisać - na forum można poszukać mojej historii. Trzymajcie się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marrcin tak mam na myśli Tomakina 😉Nie wrzuciłem linku, bo wtedy post się nie wrzucał, a dla mnie jest najważniejsze by jak najwięcej osób miało możliwość wyzdrowienia i przy okazji leczenia nerwicy lękowej. Domyślałem się, że i tak inne wdzięczne osoby to zrobią. Zdrówka życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to znalazłam dopiero chyba na 6 stronie w google jak robiłam magistra z nowoczesnego leczenia zaburzeń lękowych, dziwne, że coś takiego ma tak daleką pozycję. Poleciłam kilku znajomym i do tej pory mi są wdzięczni haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa to zrozumiałe. Wgl dla zainteresowanych: na stronce w zakładce ,,strony o zdrowiu'' można znaleźć równie ciekawą i podobno skuteczną terapię przeciwko depresjii. Napisało juz do mnie kilka osób na pv, ale dalej zapraszam ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O depresji w menu na inny stronkach o zdrowiu tez mozna znalezc ciekawe info, bo dzis przegladalam 🙂 tego samego autora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×