Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sialanka

Uciekłam z soru

Polecane posty

Hej pisze z nietypowa sprawa. Rozbiłam w piątek głowę na imprezie. Pokazywałam koelznce jak się jeździ na rolkach po mieszkaniu. Wiem głupia jestem ale ze byłam podpita uderzyłam w kant szafki. Koleżanka spanikowała zadzwoniła po karetkę i zabrano mnie na SOR. Tam założono mi 8szwow zrobiono także tomografię. Wszystko ok. W chwili przyjęcia miałam 2,4promila. Wiem sporo  Nie oceniajcie mnie źle ale jestem młoda i mam słaba głowę. Po kilku godzinach wytrzeźwiałam i chciałam jechać do domu. Mam do szpitala około kilometr więc postanowiłam wyjsc i pojechać do domu. No można powiedzieć że uciekłam. Nie uśmiechało mi się siedzieć w szpitalu w jedeym pokoju z osobą jakimś starszym alkoholikiem który rzygał do reklamówki. Za długo to wszystko trwało. Tak też zrobiłam. Dzwoniłam dziś po epikryze i zalecenia. Nie dodzwoniłam się a jutro muszę iść do pracy. Nawet nie wiem jak pielęgnować ranę i kiedy zdjąć szwy. Włosy tylko umyłam. Wstyd mi zwłaszcza że podobno nie byłam zbyt miła dla personelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×