Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zieta1995

6 lat . Co wy na to?

Polecane posty

Witam. Kiedyś rozstałem się z dziewczyną z powodu śmierci mojego brata. Byłem rozbity maxymalnie. Nie miałem ochoty na nic . 

Rozstaliśmy się w zgodzie i zrozumieniu. "Mówiła że będzie na mnie czekać" minęło już 6 lat przez ten czas byłem w dwóch nieudanych związkach. Cały czas gdzieś ona chodziła mi po głowie. Nie widziałem jej kupę czasu bo się wyprowadziłem do innego miasta. Wróciłem w rodzinne strony . Gdy ja tylko zobaczyłem odrazu coś mnie zakłuło. Pomyskalem, nie mam możliwości zagadać to napiszę. 

 

 Napisałem ku mojemu zdziwieniu było super, pomyślałem że ja zaproszę na spacer,żeby sobie pogadać tak jak kiedyś , za dawnych lat

 Pisaliśmy sobie i zapytałem czy jest zajęta jakimś innym mężczyzną,okazało się że nie ,i co najlepsze okazało się też że nie była wgl w żadnym poważnym związku. Gdy tylko weszliśmy na nasz temat  zaczęła brać cała winę na siebie że mogła mnie zatrzymać i mimo wszystko nie pozwolić mi odejść i nie potrafi sobię tego wybaczyć i zapomniec o mnie . Coś się we mnie obudzilo . Ona nie chce zgodzić się na spotkanie, powiedziała mi że nie potrafi mi spojrzeć w oczy. Mówiłem jej że to nie jest jej wina. Mimo tylu lat dalej się obwinia

 Pomyślałem sobie że będę o nią walczył,tylko że babecxka nie chce poprostu wyjść na spotkanie. Przykro mi bo im dłużej z nią piszę to tym bardziej mi jej szkoda, ona nie jest szczęśliwa . 

 Warto się starać? Powiedziała mi żebym nie naciskał,ale ja nie chcę odpuścić, chcę ją jakoś przekonać. 6 lat a ona dalej ma mnie w głowie. Myślę że trochę za późno bo minęło sporo czasu, pewnei sobię myśli że wracam bo mi nie pyklo ,ale ja myślę inaczej,żeby o to walczyć bo chcę żeby była szczęśliwa a na prawdę nam się układało. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×