Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płonierzymSłowackiego

gwałt(x2)

Polecane posty

Jakiś czas temu zostałam napadnięta podczas imprezy. Napadnięta, dlatego że jestem biseksualna. Facet wyzywał mnie od ... (co jest dalekie od prawdy bo prawie wcale nie uprawiam seksu) - dla niego i wielu jego pokroju, bycie biseksualnym oznacza rozpustne życie pełne seksu z każdym. Po obelgach stwierdził, że pokaże mi i nauczy mnie "normalności" i po prostu postanowił mnie zgwałcić. Przyłożył mi w twarz (tak że do tej pory mam rozciętą wargę), a że byłam po kilku drinkach tak mi zadzwoniło w uszach od uderzenia, że z łatwością zaciągnął mnie do pokoju gospodarza, rzucił na łóżko i wsadził swojego obrzydliwego penisa we mnie. Nie zdążył dojść bo ktoś usłyszał moje wrzaski i wszedł do pokoju. Od razu uciekłam do łazienki i dostałam takiego ataku paniki (nic nowego, mam depresję od wielu lat i częste ataki paniki), że przez godzinę nie mogłam dojść do siebie. Nikomu nie powiedziałam, duszę to w sobie już jakiś czas, poza tym nie mam nikogo bliskiego. Kiedy miałam 19 lat zostałam brutalnie zgwałcona na imprezie urodzinowej mojej kuzynki. Zgwałcił mnie mój najlepszy (wtedy) przyjaciel. Naćpał się tak mocno, że kompletnie nic do niego nie docierało, a moja kuzynka zalała w trupa i zamknęła w łazience. Nikt mnie nie słyszał i nikt mi nie pomógł, a on przez następne kilka lat twierdził, że nic nie pamięta przez te narkotyki. Dopiero parę miesięcy temu koleś z jego akademika powiedział mi, że on rozpowiada wszystkim jak mnie kilka lat temu zgwałcił. Ja te wydarzenia wyparłam i do 21. roku życia zupełnie o tym nie myślałam, dopiero po tych dwóch latach poszłam na terapię, bo było bardzo źle. Teraz mam 23 lata i kiedy myślałam, że jakoś sobie radzę, wydarzyło się coś, co mi to wszystko przypomniało. I znowu muszę wstawać wcześnie rano, zanim obudzą się domownicy, żeby makijażem pozakrywać te wszystkie siniaki, żeby nikt nie wiedział. Ja naprawdę nie potrafię o tym nikomu powiedzieć. I wiem, że psychicznie jestem teraz w bardzo bardzo złym miejscu. I w zasadzie nie wiem po co to tu piszę - żeby wyrzucić to z siebie i poczuć jakąś ulgę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zmień towarzystwo w którym się obracasz.

Lubisz literaturę to zaoraszam do biblioteki.

Wpadaj śmiało.

W ciszy i spokoju ogarniesz myśli.

Spotkasz mnie czytającego gazetę w kącie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Uważam że z takimi tematami powinna Pani udać się na najbliższy komisariat policji i zeznać wszystko co Pani doświadczyła, a nie dzielić się tym na przypadkowym forum w internecie.

Niechaj Bóg Ci Błogosławi drogie dziecko,

Światłości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci ludzie nie potrafiliby sklecić jednego zdania po polsku, używanie przy nich tak trudnych słów jak biseksualna czy przyjaźń nie ma żadnego sensu

Edytowano przez Machu Picchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna terapia u psychologa i zmiana środowiska . Takie zaczęcie życia od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ddt60 napisał:

Potrzebna terapia u psychologa i zmiana środowiska . Takie zaczęcie życia od nowa

raczej ciężko zacząć życie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Machu Picchu napisał:

raczej ciężko zacząć życie od nowa

Ale czasami trzeba aby wyjść z tak głębokiej traumy. Potrzebny jest bardzo dobry psychoterapeuta. Mam wrażenie,  że nawet powinna udać się na terapię do specjalistycznego ośrodka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×