Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
owocaśna

Prezent na dzień ojca

Polecane posty

SIemanko! Jakie prezenty kupujecie na dzień ojca? Zawsze kupowałam jakieś słodycze, ale teraz ze względów zdrowotnych tata nie może jeść takich rzeczy, więc muszę wymyślić coś innego.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, owocaśna napisał:

SIemanko! Jakie prezenty kupujecie na dzień ojca? Zawsze kupowałam jakieś słodycze, ale teraz ze względów zdrowotnych tata nie może jeść takich rzeczy, więc muszę wymyślić coś innego.. 

Ja kupuję jakieś, wyszukane, duże piwo i jakiś drobny upominek. Zależy co mu akurat potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z siostrą składamy się na smartwatcha dla taty, już upatrzyłyśmy model z geekbuying.pl . Uznałyśmy, że tacie się przyda takie urządzenie. to aktywny facet wiec dzięki urządzeniu będzie mógł mierzyć swoje aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem na prezent dla ojca mogą być kosmetyki. Ja swojemu kupiłam już zestaw kosmetyków od Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysły, ale piwo odpada z tego samego powodu co słodycze, smartwatch to już w ogóle nie ta liga, bo tata jest kompletnie nietechnologiczny, ciężko było go nauczyć obsługi telefonu.. Kosmetyki niby fajna rzecz, ale 2 miesiące temu miał urodziny i dostał 3 paczki z różnymi kosmetykami, więc nie chcę dokładać kolejnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ucieszy się ze zdjęcia? Na stronie snapngo.eu możesz sobie popatrzeć, jest tam do zamówienia fajny notes magnetyczny na lodówkę właśnie ze zdjęciem 🙂 Tym bardziej jeśli tata nietechnologoiczny to sam notes też się przyda do zapisywania jakichś ważnych rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×