Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pytajaca1987

Seks przed okresem a ciążą?

Polecane posty

Dzień dobry. Mam do Was pytanie dotyczące możliwości zajścia w ciążę na dwa dni przed okresem. Czy jest to możliwe? Uprawiałam tego dnia seks bez zabezpieczenia, facet nie skończył. Dwa dni później dostałam miesiączki (trwała raptem dwa dni). Obecnie okres spóźnia mi się o 3 dni. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, ja korzystam z wspomagającego urządzenia, które pomaga mi wyznaczać dni płodne w moim cyklu. To jest nowoczesny monitor płodności Afrodyta Smart, który działa razem z darmową aplikacją na telefon. Nie jest to zwyczajny "kalendarzyk", bo wykres cyklu kształtuje się na podstawie badania ze śliny na tym urządzeniu, zatem przy nieregularnym okresie, również jest niezawodny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj sobie dni płodne- ja używam cyklotester owulacyjny co bada lh i to moim zdaniem najlepszy sposób by wiedzieć czy seks bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sposób zaszłam w ciążę, kilka dni przed spodziewana miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wiesz ze za dwa dni na pewno będzie krwawienie to raczej nie ma możliwości zajścia, ale takie zabawy tylko z obliczeń mogą cię kiedyś zawieść, ja osobiście dawno temu używałam testera ze śliny, robił robotę, był tani no i wielokrotnego użytku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×