Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FianceMan_29

Sympatia do kozaków

Polecane posty

Witajcie. Jestem zupełnie nowy na forum, a więc będę wdzięczny za wyrozumiałość. Chciałbym podzielić się, zapytać o pewna kwestię. Otóż od nastoletniego wieku działa na mnie szczególnie pewien element damskiej garderoby - kozaki. Ogólnie każdy model, ale najbardziej ciemne, ze skóry. Oglądam się za nimi na ulicy ( o tym może będzie inny post), wyłapuję ich występowanie w filmach dla dorosłych. Mojej partnerce jeszcze o tym wprost nie powiedzialem, ale kilka razy podczas zwyklej rozmowy dałem do zrozumienia, że lubię je. Ale żeby była jasność: nie pragnę być zdominowany, nie pragnę kozaków lizać, ani być przez nie gnieciony. Jednak mimo wszystko posiadanie ich przez kobietę podczas stosunku doprowadziłoby mnie do prawdziwej ekstazy...

I tu chciałbym zadać pytanie, do Panów: ma ktoś tak?, Do Pań: czy zdajecie sobie sprawę, że kozakami możecie kusić mężczyzn? Czy  to duży problem dla Was włożyć takie buty "do łózka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 13:00, FianceMan_29 napisał:

I tu chciałbym zadać pytanie, do Panów: ma ktoś tak?, Do Pań: czy zdajecie sobie sprawę, że kozakami możecie kusić mężczyzn? Czy  to duży problem dla Was włożyć takie buty "do łózka"?

do seksu jeśli miał być w butach to wolę szpilki ale czemu nie kozaczki, kozaczki mogą być i dla mnie do seksu na świeżym powietrzu a taki seks w lecie także uwielbiam ...

https://w-dog.pw/android-wallpapers/2/10/304331397784815/stockings-gloves-boots-black-red.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, FianceMan_29 napisał:

O, taki dokładnie image kobiety miałem na myśli pisząc post.

powiedz swojej wybrance i kup jej kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, FianceMan_29 napisał:

W końcu powinienem się na to zebrać.

To chyba nie jakis straszliwy fetysz...

Całkiem przyzwoity fetysz ...mam kilka znacznie gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×