Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotwbutachxx

Odgrywanie się byłych/eks.

Polecane posty

11 godzin temu, elektryzująca napisał:

Będzie mi bardzo miło jak rozwiniesz komentarz i napiszesz na czym polega te unieszczęśliwianie i klatka.

Na chorobliwej zazdrości, sprawdzaniu partnera, nie dawaniu mu wyboru co do sposobu postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, Nemetiisto napisał:

Na chorobliwej zazdrości, sprawdzaniu partnera, nie dawaniu mu wyboru co do sposobu postępowania.

Jestem toksyczna, przyznaję. Chciałabym, żeby mój facet po baletach zameldował, że wrócił cały i zdrowy albo po prostu czekałabym na niego. Bez tego nie wiedziałabym w jakim stanie i o której wrócił- chyba nie myślisz, że to z troski. Mogłabym go odwieźć/przywieźć oczywiście nie z dobrych chęci, ale żeby wiedzieć gdzie będzie imprezował. 

Jestem toksyczna, przyznaję. Chciałabym jednego głupiego smsa z baletów "jest ok, nie martw się".*

*albo samo ok jakby nie był w stanie więcej 😅

Jestem toksyczna, przyznaję. Z byłą w maxie luźny kontakt sporadyczny ale przyjaźń nie wchodzi w grę. 

Uwaga Panowie to anons: toksyczka szuka pana do złotej klatki...🤭

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Przecież to przykłady zachowań wynikające z chorobliwej zazdrości o braku zaufania.

Telefony czy SMS-y sprawdzające, danie do zrozumienia, że czekasz, odwożenie czy zabieranie itp. Kurde, nikt na dłuższą metę nie jest w stanie udowadniać, że nie jest wielbłądem. To musi rypnąć.

Co Ty gadasz chłopie? Co jest złego w napisaniu do drugiej połówki gdy jest na imprezie czy jest wszystko okej czy jak się czuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×