Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Particularin

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Witam, od 2 dni spóźnia mi się okres, a z narzeczonym kochałam się bez zabezpieczenia w dni płodne tj. 10dc,12dc, 14 dc, 17dc, 19dc.

Robilam w 26dc test rano i negatywny. Dziś jest 29 dc zrobiłam dwa testy, tej samej firmy i popołudniu, ale jak dla mnie oba negatywne, choć w czasie 5 minut był zarys 2 kreski (jakby białej). Robiłam wiele testów, ale nigdy nie miałam takiego przypadku, chciałam się dowiedzieć, czy ktoś tak miał i nie był, bądź był w ciąży. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Rozprdalaja mnie takie pytania. Cały cykl opisują i liczą ze im ktoś w macice zajrzy zamiast iść do ginekologa i tam se zajrzeć. 

To nie czytaj takich wątków. Pytam się, gdyż chce się doradzić, chyba na tym polega forum?!  A chodziło mi o taki wynik, który jest przez 5 minut, a później nic nie ma.. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6~KhS6kP_y8Xe2WC852tDdBrc1XPzH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Rozprdalaja mnie takie pytania. Cały cykl opisują i liczą ze im ktoś w macice zajrzy zamiast iść do ginekologa i tam se zajrzeć. 

To nie czytaj takich wątków. Pytam się, gdyż chce się doradzić, chyba na tym polega forum?!  A chodziło mi o taki wynik, który jest przez 5 minut, a później nic nie ma.. A chodziło mi o taki wynik, który jest przez 5 minut, a później nic nie ma.. https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6~KhS6kP_y8Xe2WC852tDdBrc1XPzH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, blue_danube napisał:

ja na tym teście nic nie widzę. Ale może jest zbyt wcześnie. Ja zrobiłam test 35 dnia i od razu grube dwie krechy. W pierwszej ciązy robiłam w 32 dniu i wyszedł taki bladzioch. Jak dla mnie to poczekaj jeszcze pare dni i wtedy zrób. A z mojego doświadczenia to najlepsze testy to są te rossmanowskie. Tanie i dobre.

Też najczęściej używam tych z Rossmanna, bo tylko raz mi pokazały ciążę w 32 dc, a teraz mam 4 latka. Nigdy też nie spotkałam się, by pojawiła się kreska biała, ale to był innej firmy test - z apteki, więc może ma tak fabrycznie. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam, ale zamiast diagnozować się przez ...yczne i niemiarodajne pytanie: czy ktoś tak miał, kupiłam i zrobiłam drugi test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie staram się na siłę szukać, gdyż jest mi obojętne czy będę w ciąży, jak tak fajnie jak kie, to ok. Tylko w czasie 5 minut była biała wyraźna kreska i wydaje mi się że fabryczna, po prostu wolę mieć pewność. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Particularin napisał:

Nie staram się na siłę szukać, gdyż jest mi obojętne czy będę w ciąży, jak tak fajnie jak kie, to ok. Tylko w czasie 5 minut była biała wyraźna kreska i wydaje mi się że fabryczna, po prostu wolę mieć pewność. ☺️

Wolę mieć pewność, dlatego zapytam na forum, czy jestem w ciąży, czyli w domyśle tu tę pewność zyskam.... kurła

Możesz być w ciąży, a możesz nie być w ciąży, mam nadzieję, że pomogłam i już masz pewność. Pozdrowionka

 

P.S. Naprawdę jest Ci obojętne? Można wywnioskować, że wręcz hobbystycznie robisz te testy co miesiąc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tartufo napisał:

Wolę mieć pewność, dlatego zapytam na forum, czy jestem w ciąży, czyli w domyśle tu tę pewność zyskam.... kurła

Możesz być w ciąży, a możesz nie być w ciąży, mam nadzieję, że pomogłam i już masz pewność. Pozdrowionka

 

P.S. Naprawdę jest Ci obojętne? Można wywnioskować, że wręcz hobbystycznie robisz te testy co miesiąc 😄

Wiesz, nie obchodzi mnie twoja opinia, czy robię hobbistycznie czy nie.. Mam swoje plany i dla pewności chce się upewnić, że mogę np. wypić alkohol. Ale ludzie twojego pokroju niestety nie rozumieją. 🤭 Nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz, a nie zaśmiecasz forum. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Calypso1 napisał:

To jest "miejsce" na drugą kreskę. Wejdź sobie na ovufriend.

Dziękuję za odpowiedź. ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×