Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wrozbella

Witam, z checia powroze

Polecane posty

26 minut temu, Wrozbella napisał:

Komu powrozyc? 

podajcie pytanie, imie i date urodzenia

Te karty maja coraz gorsze tłumaczenia.tam się nie zgadza tu się nie zgadza... jak Pan/ i w tym momencie chce powróżyć? W tych książkach nie ma dobrej interpretacji. Te karty nie mogą być użyte w manipulacji innymi ludźmi, a już napewno nie może być pobierana za to opłata. No ale... dzieci się pojawiły... to maja teraz karmę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem kalendarz się nie zgadza... to jak tu powróżyć? Ach te fale w zmianach dat... poprawiam tylko błędy przodków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Jestem zainteresowana...:)

(Rozumiem ze za to sie Nie płaci?)

Kiedy znajde chlopaka? Kiedy wyprowadze sie od macochy?

Klaudia 14.7.1996r. :)

Ja Ci podróże. Kiedy się wyprowadzisz od macochy? W sumie , kiedy chcesz... kiedy znajdziesz chłopaka?hmmm... a do nauki to co? W Twoim wieku nie chłopak w głowie tylko nauka. Później dzieci i brak odpowiedzialności... Twoja dobra wróżka. Przemysl to...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, przem 7 napisał:

Kiedy znajdę dziewczyne?

Przemysław 16.04.1991

Ogólnie widze, ze wokół Ciebie są dwie kobiety w przeciągu 10 tygodni, albo je już znasz, albo poznasz, raczej bedzie to kontakt przez internet, ale nie widzę żebyś był z którąś w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Jestem zainteresowana...:)

(Rozumiem ze za to sie Nie płaci?)

Kiedy znajde chlopaka? Kiedy wyprowadze sie od macochy?

Klaudia 14.7.1996r. :)

Twoja liczba to jedynka. Znam inny sposób niż ta data urodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KLAUN96 napisał:

Jestem zainteresowana...:)

(Rozumiem ze za to sie Nie płaci?)

Kiedy znajde chlopaka? Kiedy wyprowadze sie od macochy?

Klaudia 14.7.1996r. 🙂

na wstępie muszę przypomnieć, że przyszłość jest elastyczna, to co wyjdzie teraz z kart niekoniecznie, może się wydarzyć za ten okres jaki dzisiaj widzę w kartach. 

Karty pokazują, że obecnie jesteś z jakimś chłopakiem w kontakcie, szatyn albo brunet. Ewentualnie poznasz kogoś do 10 dni.

a kiedy wyprowadzisz się? lipiec sierpień, ale niekoniecznie może być to ten rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, przem 7 napisał:

Kiedy znajdę dziewczyne?

Przemysław 16.04.1991

Twoja liczba z data 2020 to 4.

z moja data i obliczeniami: 7 

a wiec...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wrozbella napisał:

na wstępie muszę przypomnieć, że przyszłość jest elastyczna, to co wyjdzie teraz z kart niekoniecznie, może się wydarzyć za ten okres jaki dzisiaj widzę w kartach. 

Karty pokazują, że obecnie jesteś z jakimś chłopakiem w kontakcie, szatyn albo brunet. Ewentualnie poznasz kogoś do 10 dni.

a kiedy wyprowadzisz się? lipiec sierpień, ale niekoniecznie może być to ten rok. 

I tak wróżki wróżą: piszą / mówią być może/ niekoniecznie. Ja natomiast jestem pewna tych rzeczy na 100 procent .... a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te karty... tam jest opis naprawdę... ale się pobawili... booooo.... kastastrofa. To nie takie tam jest tłumaczenie. Nikt wam dobrze z tych kart nie powróży. Ale kasę wezmą co niektórzy. A co z ich karma? I wasza również ? Jak w coś uwierzycie? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wiochmen napisał:

31 .09 .1999 

No to bawcie się dalej ze zła interpretacja tych kart. Ja tam się już nie wtrącam do tych bzdur. Mogę tylko poprawiać błędy  przodków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Idziesz do wróżki - chcesz nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chętnie poszłabym do wróżki jednakże na wstępie zaznaczyłabym, że nie chcę wiedzieć żadnych przykrych, złych rzeczy. Obawiam się, że mogłabym wtedy usłyszeć tylko "200zl, do widzenia" 😉

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Nawet jak usłyszysz złe rzeczy, to zaraz będą też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, pari napisał:

Nawet jak usłyszysz złe rzeczy, to zaraz będą też dobre.

Żartowałam, nie poszłabym. Byłam wieki temu, kumpela mnie wkręciła bo nabijałam się z niej, że namiętnie chodzi i za karę musiałam jej towarzyszyć, załapałam się na przymusowy, własny seansik 😅

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wiochmen napisał:

31 .09 .1999 

Ogólnie widzę u Ciebie problemy natury psychicznej, fobia społeczna. Również ktoś z Twojego otoczenia jest dla Ciebie toksyczny, również ma problemy emocjonalne, a nawet uzależnienia. Widzę też dużo kłotni, pomówień. Karty mówią, że jedyne co możesz zrobić to przestać się tym przejmować i zacząć żyć dla siebie i zawalczyć o siebie.

karty mówią, że przebywanie w miesjcu którym jesteś teraz, Ci nie służy.

Jeśli szukałeś pomocy u psychologów czy w róznych instytucjach, tutaj pojawia się szansa na to, że dostaniesz wsparcie i dofinansowanie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra pobawię się i ja, tak dla picu. Moja niby data urodzin ciała materialnego

1994.06.28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

No dobra pobawię się i ja, tak dla picu. Moja niby data urodzin ciała materialnego

1994.06.28.

Jestem strasznie ciekawa tych bzdur.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Ja wróżę z pejnisa. Dokładnie z kul. 

Jedna kula na zapas w razie draki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przem 7 napisał:

KOCHANIE TO NIEDŁUGO MASZ URODZINY

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Nie dziękuje, ja się tu mecze w tym materialnym ciele. W urodziny ciała materialnego ( bo ja wieczna jestem)zawsze jest rytuał...rzyg ble... obrzędy mam: nie zapominam cierpienia ciała: w każde urodziny, w samotności kupuje sobie mnóstwo jedzenia i pożeram to wszsytko i wymiotuje. Raz w roku taka impreza , dla przypomnienia, ze się mecze w tym materialnym ciele itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja wróżba dzisiaj w nocy, na wpis na gorze, co myśle o tym wszystkim...

htt

ps:/

/youtu.be

/cmlR61rVfMw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, IlonaLalka napisał:

No dobra pobawię się i ja, tak dla picu. Moja niby data urodzin ciała materialnego

1994.06.28.

Nerwowa atmosfera nie pozwala ci na normalne życie, a zmartwienia i problemy spędzają sen z powiek. Być może sprzeczka w pracy bądź twoim bliskim otoczeniu.

Szykuje się wspólny wyjazd z młodym mężczyzną. Być może za granice. Szykuje się większy wydatek pieniędzy.

Problemy rodzinne, troski i nieporozumienia. dom niespokojny, pełen negatywnej energii i złych emocji, które powinny być rozładowane i wyjaśnione.

Będziesz załatwiać jakieś pilne sprawy urzędowe.

Również widzę u Ciebie lekkie problemy natury psychicznej, problemy rodzinne. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, qwertypolinka napisał:

Kiedy zajdę w ciążę? Paulina, 7 paźdz1994

bardzo niedługo, ewentualnie już jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wrozbella napisał:

 

Nerwowa atmosfera nie pozwala ci na normalne życie, a zmartwienia i problemy spędzają sen z powiek. Być może sprzeczka w pracy bądź twoim bliskim otoczeniu.

Szykuje się wspólny wyjazd z młodym mężczyzną. Być może za granice. Szykuje się większy wydatek pieniędzy.

Problemy rodzinne, troski i nieporozumienia. dom niespokojny, pełen negatywnej energii i złych emocji, które powinny być rozładowane i wyjaśnione.

Będziesz załatwiać jakieś pilne sprawy urzędowe.

Również widzę u Ciebie lekkie problemy natury psychicznej, problemy rodzinne. 

 

 

 

 

Nic się nie zgadza. Normalnie nie ma nerwowej atmosfery. Trochę nerwy miałam z miesiączka, bo mnie brzuch bolał. Każdy jak się martwi to nie może spać. Martwię się bo tak chce. Ogółem nie pracuje i nie mam sprzeczek z ludźmi. Ja w moim otoczeniu potrafię tylko dyskutować na jakiś temat, ale nie lubie i nie umiem się kłócić. Wyjazd z młodym mężczyzna? Mój znajomy, z którym czasami jeżdżę ma ponad 50 lat, wiec nie jest taki młody. Większy wydatek pieniedzy? Nope. Jak jest koronawirus to raczej oszczędzam, a nie wydaje. I jak nie mam pracy... do tego... problemów w domu i trosk nie mam. Wszystko gra. Tam jest pozytywna energia, biologiczna matka wie. Już to dawno wyjaśnione. Pilne sprawy urzędowe ? Hmmm... nope. Nie wiem jak każdy zreszta musi tam chodzić. To można przypiąć do każdego. Why not? A takie tam wróżki zagrywki. Dalej...nie mam żadnych problemów psychicznych. Każdy się o coś martwi. Jak bym żyła bez zmartwien( chociaż odrobine to bym w śmietniku wyładowała). Same bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Nic się nie zgadza. Normalnie nie ma nerwowej atmosfery. Trochę nerwy miałam z miesiączka, bo mnie brzuch bolał. Każdy jak się martwi to nie może spać. Martwię się bo tak chce. Ogółem nie pracuje i nie mam sprzeczek z ludźmi. Ja w moim otoczeniu potrafię tylko dyskutować na jakiś temat, ale nie lubie i nie umiem się kłócić. Wyjazd z młodym mężczyzna? Mój znajomy, z którym czasami jeżdżę ma ponad 50 lat, wiec nie jest taki młody. Większy wydatek pieniedzy? Nope. Jak jest koronawirus to raczej oszczędzam, a nie wydaje. I jak nie mam pracy... do tego... problemów w domu i trosk nie mam. Wszystko gra. Tam jest pozytywna energia, biologiczna matka wie. Już to dawno wyjaśnione. Pilne sprawy urzędowe ? Hmmm... nope. Nie wiem jak każdy zreszta musi tam chodzić. To można przypiąć do każdego. Why not? A takie tam wróżki zagrywki. Dalej...nie mam żadnych problemów psychicznych. Każdy się o coś martwi. Jak bym żyła bez zmartwien( chociaż odrobine to bym w śmietniku wyładowała). Same bla bla

Ja napisałam tylko co wydarzy się w przyszłości, a jeśli chodzi o twoje problemy natury psychicznej - to raczej masz jeśli to Ty: 

htt

ps:/

/youtu.be

/cmlR61rVfMw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wrozbella napisał:

Ja napisałam tylko co wydarzy się w przyszłości, a jeśli chodzi o twoje problemy natury psychicznej - to raczej masz jeśli to Ty: 

htt

ps:/

/youtu.be

/cmlR61rVfMw

Dla mnie to normalne , naśladuje was to nie znaczy , ze taka jestem i mam jakieś psychiczne problemy. Nie, nie umiesz wróżyć. Nie polecam tej Twojej zabawy nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×