Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Obcasy.pl

Lniane szorty

Polecane posty

Dziewczyny, lniane szorty będą hitem tego lata! Jak Wam się podobają? :) 

Są wygodne, modne i pasują praktycznie do wszystkiego. W modzie są te o swobodnym kroju, z szerszymi nogawkami i z wysokim stanem. Lniane szorty najlepiej wyglądają w kolorach pastelowych, beżowych i białych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie lniane nie gniotą się? Kiedyś miałam koszulę lnianą. Rzeczywiście dobrze się w niej czułam. Ale wystarczyło że usiadłam a ona strasznie się pogniotła. Także jeżeli chodzi o spodenki to chyba pozostanę przy swoich jeansowych Zresztą ostatnio kupiłam fajne- krótkie , z jasnego jeansu, dopasowane , w sklepie cross jeans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 13:27, Obcasy.pl napisał:

Dziewczyny, lniane szorty będą hitem tego lata! Jak Wam się podobają? 🙂

Są wygodne, modne i pasują praktycznie do wszystkiego. W modzie są te o swobodnym kroju, z szerszymi nogawkami i z wysokim stanem. Lniane szorty najlepiej wyglądają w kolorach pastelowych, beżowych i białych. 

wolę spódniczki, najbardiej skórzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko co z lnu jest wygodne, przewiewne. najgorszym minusem jest tendecja do gniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lniane szorty a mi pokazało lanie szotów. Czy to znak, że powinnam się już napić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

len wygląda ładnie, niestety tylko chwilę po wyprasowaniu. Niestety szybko się gniecie i przestaje dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lniana pościel jest cudowna na lato! i ponoć zbija gorączkę:) A co do lnianych ubrań, to je uwielbiam. Ostatnio sobie kupiłam na necie lniane spodnie na lato i nawet jak się mną to dodaje im to fajnego efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ffkasia napisał:

lniana pościel jest cudowna na lato! i ponoć zbija gorączkę:) A co do lnianych ubrań, to je uwielbiam. Ostatnio sobie kupiłam na necie lniane spodnie na lato i nawet jak się mną to dodaje im to fajnego efektu:)

gdzie kupiłas spodnie? bo szukam takich żeby były z cienkiego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie krótkie z wysokim stanem. Bardzo fajnie się w nich chodzi wszystko oddycha. Moje raczej się nie gniotą bo są obcisłe może jakby były luźniejsze to pewnie tak. Na lato idealne, mocno prześwitują mi akurat to nie przeszkadza, ładne stringi pod i jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×