Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beakta

Rozwód rodziców, jak pomóc siostrom?

Polecane posty

Kochani, od mniej więcej 3 lat nie mieszkam w domu rodzinnym. Odkad skonczylam 18 lat. Mam dwie mlodsze siostry, jedna chodzi do przedszkola, druga do drugiej klasy. 

Miedzy moimi rodzicami nigdy nie bylo dobrze ale w koncu sie rozwiedli. Niestety z tzw. Hukiem. Poprzedzaly to wieczne klotnie, przepychanki. Do dzis nie potrafia sie dogadac, mama znalazla sobie nowego partnera jeszcze na dlugo przed rozwodem.. normą do dzis sa klotnie pomiedzy rodzicami o opieke nad dziecmi, sposobem kierowania ich zyciem i wielu innymi sprawami. 

Bardzo odbilo sie to na moich siostrzyczkach, widze w nich ogromna zmiane, staly sie skryte w sobie, smutne.

W zwiazku z tym chcialabym im jakos pomoc, ale mieszkam na drugim koncu Polski, pracuje i nie mam mozliwosci przebywac czesto z nimi, choc staram sie co drugi dzien do nich dzwonic, mam z nimi biezacy kontakt. 

Wpadlam na pomysl by w trakcie mojego urlopu zabrac je na kilka dni nad morze, co o tym myslicie? 

Pieniadze odkladalam od listopada, niestety przez epidemie troche sie pokomplikowalo, ale moze jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie nad morze, to nawet jeśli zabierzesz je na kilka dni do siebie i zorganizujesz im atrakcje w okolicy, to i tak pewnie się ucieszą

 

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety mozliwosci zabrania ich do siebie. Bede moec tylko 5 dni urlopu, a mieszkam 400 km od nich... a i do tego niestety nie mieszkam sama  wynajmuje jedynie pokoj. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×