Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adam35

Mam 35 lat i często spoglądam na młode dziewczyny 18 22 lata i zastanawiam się jakby to było być w związku z taką

Polecane posty

Jakby wyglądał nasz dzień ? O czym byśmy rozmawiali ? Jakbyśmy spędzali razem wolne chwile ? I dochodzę do wniosku ze mogłoby być fantastycznie, jej entuzjazm mógłby wprowadzić do mojego życia wiele nowych barw, moglibyśmy spędzić szalone wakacje, jeździć w rożne miejsca decydując się gdzie pojechać z dnia na dzień, zaliczać koncerty i festiwale, upijać się, cieszyć się słońcem, zaś w wolnych chwilach prowadzilibyśmy dysputy o czym tylko nam ślina na język przyniesie. To mógłby być piękny okres w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, adam35 napisał:

Jakby wyglądał nasz dzień ? O czym byśmy rozmawiali ? Jakbyśmy spędzali razem wolne chwile ? I dochodzę do wniosku ze mogłoby być fantastycznie, jej entuzjazm mógłby wprowadzić do mojego życia wiele nowych barw, moglibyśmy spędzić szalone wakacje, jeździć w rożne miejsca decydując się gdzie pojechać z dnia na dzień, zaliczać koncerty i festiwale, upijać się, cieszyć się słońcem, zaś w wolnych chwilach prowadzilibyśmy dysputy o czym tylko nam ślina na język przyniesie. To mógłby być piękny okres w moim życiu.

Realizuj marzenia 🙂Adasiu;) pełną parą:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, mając 18 lat nie spojrzalabym na 35 latka. Przecież taki zażądałby ode mnie na wejściu wymyslnego i perwersyjnego seksu. A potem to by chciał zakładać rodzinę i zagonić mnie do garów i dzieci. I jeszcze by miał podagre, czy jakieś inne chorobska, co to trawią ludzi zaawansowanych wiekiem.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kir napisał:

tak, rozpijanie to najlepsza metoda podrywu małolat.

Chcesz mi powiedzieć ze pracoholik który nie ma czasu na imprezy może rozpić studenta ? 🙂 A nie na odwrót przypadkiem ? 

16 minut temu, Cisza napisał:

Realizuj marzenia 🙂Adasiu;) pełną parą:) 

Dziękuje za pokrzepienie 🙂

10 minut temu, Onkosfera napisał:

Ja, mając 18 lat nie spojrzalabym na 35 latka. Przecież taki zażądałby ode mnie na wejściu wymyslnego i perwersyjnego seksu. A potem to by chciał zakładać rodzinę i zagonić mnie do garów i dzieci. I jeszcze by miał podagre, czy jakieś inne chorobska, co to trawią ludzi zaawansowanych wiekiem.

Nie ciągnie mnie do zakładania rodziny, nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TenX napisał:

No tak... masz jeszcze mnóstwo czasu...😂

75 lat...Mam czas ! Zastanawiam się...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
5 minut temu, adam35 napisał:

Chcesz mi powiedzieć ze pracoholik który nie ma czasu na imprezy może rozpić studenta ? 🙂 A nie na odwrót przypadkiem ? 

Dziękuje za pokrzepienie 🙂

Nie ciągnie mnie do zakładania rodziny, nie teraz.

Kiedy ten czas nastapi? Zegar tyka dla mękiej płci, też 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, adam35 napisał:

Chcesz mi powiedzieć ze pracoholik który nie ma czasu na imprezy może rozpić studenta ? 🙂 A nie na odwrót przypadkiem ? 

Dziękuje za pokrzepienie 🙂

Nie ciągnie mnie do zakładania rodziny, nie teraz.

Tak czy siak, pociągnie Cię wcześniej niż osiemnastolatkę. Ja bym się obawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×