Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam35

Jak byłem nastolatkiem nosiłem długie włosy i miałem taki typ urody że wyglądałem jak ładna dziewczyna nawet lesbijka mnie podrywała

Polecane posty

Jako nastolatek niosłem długie włosy i miałem bardzo dziewczęce rysy twarzy wyglądałem jak laska i do tego ładna no i dziewczyny za mną szalały. Raz mnie na jednym koncercie podrywała mnie lesbijka mówiąc ze szkoda ze nie jestem dziewczyną 😄 Czasami było to podkreślane, jak malowałem oczy czarna kredką jak na koncercie Marilyna Mansona w 2003 roku. Teraz już nie nosze długich włosów tylko się ścinam na jedynkę ale i tak ostatnio moja koleżanka z pracy powiedziała ze mam kobiece oczy. Co sądzicie o takim typie urody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, długie włosy u facetów fajnie wyglądają, a co do urody to nie wiem bo nie widzę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kir napisał:

aby sprawdzić czy to nie było ironiczne podrywanie sprawdź ile z tych dziewczyn rzekomo podrywających cię przespało się z tobą.

 

jest spora różnica między urodą androgyniczną a urodą kobiecą. to pierwsze generuje wodospady z ci/pki, to drugie daje ci status incela.

Napisałem ze miałem duże  powadzenie, nie wspomniałem  ze to powodzenie było jak najbardziej skonsumowane 🙂.

5 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, długie włosy u facetów fajnie wyglądają, a co do urody to nie wiem bo nie widzę : )

W życiu bym ich drugi raz nie zapuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię długie włosy u mężczyzn. Też bym Cię wtedy podrywala. A nie, wróć! Wtedy, nie, bo byłam nieśmiała cipcia i duupa wołowa. Teraz to co innego, ale nie chcesz zapuścic włosów😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Ja tam lubię długie włosy u mężczyzn. Też bym Cię wtedy podrywala. A nie, wróć! Wtedy, nie, bo byłam nieśmiała cipcia i duupa wołowa. Teraz to co innego, ale nie chcesz zapuścic włosów😳

Jako nastolatek chodziłem z jedną nieśmiałą dziewczyną którą potem zdemoralizowałem 😄 Przy mnie zaczęła pić, palić marihuanę, nie wracać do domu o ustalanej godzinie, kłamać rodzicom, raz powiedziała im ze wyjeżdża do koleżanki na działkę a pojechała ze mną i moimi znajomymi na koncert do innego miasta, jej starzy grozili moim sądem i wzywali na mnie policje 😄. Ale byłem wtedy zły, dobrze ze się zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, adam35 napisał:

Jako nastolatek chodziłem z jedną nieśmiałą dziewczyną którą potem zdemoralizowałem 😄 Przy mnie zaczęła pić, palić marihuanę, nie wracać do domu o ustalanej godzinie, kłamać rodzicom, raz powiedziała im ze wyjeżdża do koleżanki na działkę a pojechała ze mną i moimi znajomymi na koncert do innego miasta, jej starzy grozili moim sądem i wzywali na mnie policje 😄. Ale byłem wtedy zły, dobrze ze się zmieniłem.

No widzisz, ja bylam wtedy taka dobra i niewinna i też się zmieniłam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adam35 napisał:

Napisałem ze miałem duże  powadzenie, nie wspomniałem  ze to powodzenie było jak najbardziej skonsumowane 🙂.

W życiu bym ich drugi raz nie zapuścił.

Wiele kobiet też woli ściąć sobie włosy, tak jest ponoć wygodniej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×