Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PYCCKN99

Odwieczny dylemat - mit dotyczący biustu i jego konsekwencje

Polecane posty

Dzień dobry 

Zastanawiam się dlaczego nadal w społeczeństwie jest powszechny mit, że prawdziwy mężczyzna łaknie tylko kobiet z "bujniejszym" biustem I że niby taka to jedyny słuszna kandydatka na żonę-matkę 🤷‍♂️. Owszem jest sporo i takich lecz to nie oznacza, że wszyscy mężczyźni wymagają tego, tak samo jak nie rozumiem mężczyzn którzy mają kompleksy w związku z tzw "trzecią nogą" 🤦‍♂️

Pozdrawiam panie z mniejszym biustem, otóż drogie kobitki też jesteście piękne☺️ I nie dajcie sobie tego wmówić aby nie mieć później jakichś kompleksów. 

P. S. 

Jestem trichofilem, a więc najbardziej zwracam uwagę na dłuuugie, ciemne, zdrowe włoski i sympatyczną twarz (aż się rozmarzyłem😍 ahhh); dałem temat na "życie uczuciowe" ponieważ bardziej zależy mi na tym aby poruszyć kwestie uczuć dotyczących powyższego zjawiska niż rozmawianie o miseczkach, kształtach itd po prostu. Jak się czujecie z powodu istnienia tego mitu i czy w związku z tym macie jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mit już dawno upadł wg mnie i nie ma czego roztrząsać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solanka napisał:

Ten mit już dawno upadł wg mnie i nie ma czego roztrząsać w tym temacie.

Dziękuję za odpowiedź 

Pomimo wszystko nie widzę po niektórych znajomych, aby ten problem zniknął tak na 100% dlatego napisałem. 

Miłego wieczoru życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jak w grę wchodzą uczucia, to wtedy są tylko detale. Dla mnie biust nigdy nie był jakoś szczególnie ważnym kryterium.

I to się ceni 

W każdym razie nie zaprzeczajmy też, że po części zawsze się znajdzie coś z cech fizycznych co nas pociąga w drugiej osobie tylko, że usytuowane na drugim miejscu po uczuciach. 

Miłego wieczoru życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×