Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
doradcaonlinevistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Polecane posty

Witam!

W ramach kampanii informacyjnej mam zaszczyt być Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji. 

Pozdrawiam, 

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DoradcaOnlineVistula a jak wygląda obecnie proces rekrutacji? Trzeba się osobiście pojawić na uczelni , żeby dopełnić formalności czy raczej jest możliwość wszystkiego załatwienia online ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, elfik10 napisał:

@DoradcaOnlineVistula a jak wygląda obecnie proces rekrutacji? Trzeba się osobiście pojawić na uczelni , żeby dopełnić formalności czy raczej jest możliwość wszystkiego załatwienia online ? 🙂

Witaj, elfik10!

Od 27 maja nasze Biuro Rekrutacji jest ponownie otwarte. Możesz złożyć wniosek o przyjęcie na studia online lub zrobić to osobiście, oczywiście zachowując podstawowe środki ostrożności. 

Czy jesteś zainteresowana studiowaniem na naszej uczelni? :)

Pozdrawiam, 

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doradca dobrze, ze wszystko mozna załatwic online. wole to rozwiazanie.

@elfik pandemia pokazala ze musimy skupić się na zalatwianiu wiekszosci zdalnie. co jest na wielki + ze firmy rozwiaja się w tym kieurnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 17:54, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, elfik10!

Od 27 maja nasze Biuro Rekrutacji jest ponownie otwarte. Możesz złożyć wniosek o przyjęcie na studia online lub zrobić to osobiście, oczywiście zachowując podstawowe środki ostrożności. 

Czy jesteś zainteresowana studiowaniem na naszej uczelni? 🙂

Pozdrawiam, 

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Czy oferta kierunków prowadzonych w pełni zdalnie uległa rozszerzeniu ze względu na ostatnie wydarzenia? 

1 godzinę temu, tymek69 napisał:

@doradca dobrze, ze wszystko mozna załatwic online. wole to rozwiazanie.

@elfik pandemia pokazala ze musimy skupić się na zalatwianiu wiekszosci zdalnie. co jest na wielki + ze firmy rozwiaja się w tym kieurnku

Załatwić można online, studiować można online pracować też... W sumie to za niedługo nie będzie po co wychodzić z domu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doradca A czy są jakieś rabaty dla nowych studentów? Ewentualnie czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty za czesne?

@outdoorka w sumie racja z tym nie wychodzeniem z domu :D ale jednak dobrze wyjść do ludzi i zmienić otoczenie, nie każdy potrafi skupić się w domu i pracować równie efektywnie co np na uczelni czy w biurze, za dużo rozpraszaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, OutDoorka napisał:

Czy oferta kierunków prowadzonych w pełni zdalnie uległa rozszerzeniu ze względu na ostatnie wydarzenia? 

Załatwić można online, studiować można online pracować też... W sumie to za niedługo nie będzie po co wychodzić z domu 😄 

Witaj, OutDoorka!

Oferta kierunków w trybie online póki co nie uległa rozszerzeniu. Kandydaci mają do wyboru 5 kierunków. Jeśli chodzi o studia I stopnia są to: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Ekonomia, natomiast studia II stopnia: Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość.

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tisaneria napisał:

@doradca A czy są jakieś rabaty dla nowych studentów? Ewentualnie czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty za czesne?

@outdoorka w sumie racja z tym nie wychodzeniem z domu :D ale jednak dobrze wyjść do ludzi i zmienić otoczenie, nie każdy potrafi skupić się w domu i pracować równie efektywnie co np na uczelni czy w biurze, za dużo rozpraszaczy. :)

Witaj, Tisaneria!

Dla nowych studentów mamy promocję 3x0. Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek: 0 złotych opłaty rekrutacyjnej, 0 złotych opłaty wpisowej, 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów. Promocja trwa tylko do 30 czerwca bieżącego roku. 

Od 29.06 do 4.07 organizujemy dni otwarte, które w 100% odbędą się w trybie online. Dla naszych kandydatów mamy specjalny prezent - 50% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich bądź magisterskich. Szczegóły zostaną omówione na spotkaniu podczas dni otwartych :). Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 16:34, tymek69 napisał:

@elfik pandemia pokazala ze musimy skupić się na zalatwianiu wiekszosci zdalnie. co jest na wielki + ze firmy rozwiaja się w tym kieurnku

To na pewno, do pewnego czasu wolałam załatwiać wszystko osobiście, teraz sobie wolę ułatwić trochę życie 🙂

 

Dnia 19.06.2020 o 17:54, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, elfik10!

Od 27 maja nasze Biuro Rekrutacji jest ponownie otwarte. Możesz złożyć wniosek o przyjęcie na studia online lub zrobić to osobiście, oczywiście zachowując podstawowe środki ostrożności. 

Czy jesteś zainteresowana studiowaniem na naszej uczelni? 🙂

Zastanawiam się, chociaż decyzja jeszcze niepodjęta. A jak będą wyglądać dni otwarte online ? Będzie jakiś live ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elfik10 napisał:

To na pewno, do pewnego czasu wolałam załatwiać wszystko osobiście, teraz sobie wolę ułatwić trochę życie 🙂

 

Zastanawiam się, chociaż decyzja jeszcze niepodjęta. A jak będą wyglądać dni otwarte online ? Będzie jakiś live ?

Witaj, Elfik10!

Każdego dnia dedykowane są webinary dedykowane innym kierunkom. Na dany webinar użytkownik musi się zapisać aby otrzymać link do wydarzenia online. Oprócz informacji o samym kierunku studiów, przebiegu, specjalizacji, jest przewidziany temat przewodni, który dotyczy zmian na świecie w kontekście wybranego przedmiotu. Ilość miejsc jest ograniczona - warto zapisać się już teraz :)

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 17:42, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, Elfik10!

Każdego dnia dedykowane są webinary dedykowane innym kierunkom. Na dany webinar użytkownik musi się zapisać aby otrzymać link do wydarzenia online. Oprócz informacji o samym kierunku studiów, przebiegu, specjalizacji, jest przewidziany temat przewodni, który dotyczy zmian na świecie w kontekście wybranego przedmiotu. Ilość miejsc jest ograniczona - warto zapisać się już teraz 🙂

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

A widziałam na stronie, że będzie można skorzystać z promocji 50% na studia. Nie powiem ciekawa propozycja, chociaż ciekawią mnie szczegóły tej promocji 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2020 o 19:59, elfik10 napisał:

A widziałam na stronie, że będzie można skorzystać z promocji 50% na studia. Nie powiem ciekawa propozycja, chociaż ciekawią mnie szczegóły tej promocji 

50% to dość sporo ? Nie mogę znaleźć informacji o tym.

 

Dnia 25.06.2020 o 17:42, doradcaonlinevistula napisał:

lość miejsc jest ograniczona - warto zapisać się już teraz 🙂

Wiadomo jaka jest pula miejsc na kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2020 o 10:45, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, OutDoorka!

Oferta kierunków w trybie online póki co nie uległa rozszerzeniu. Kandydaci mają do wyboru 5 kierunków. Jeśli chodzi o studia I stopnia są to: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Ekonomia, natomiast studia II stopnia: Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość.

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Czy studia online w jakimkolwiek stopniu wymagają fizycznej obecności w trakcie semestrów?

Jak mogę dostać dostać się na te dni otwarte online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2020 o 19:59, elfik10 napisał:

A widziałam na stronie, że będzie można skorzystać z promocji 50% na studia. Nie powiem ciekawa propozycja, chociaż ciekawią mnie szczegóły tej promocji 

 

 

Witaj, elfik10!

Aby skorzystać z promocji należy zapisać się na webinar podczas dni otwartych. Tam omawiane są wszystkie szczegóły :) 

Czy uczestniczyłaś w którymś z naszych webinarów?

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Dnia 29.06.2020 o 19:44, tymek69 napisał:

50% to dość sporo ? Nie mogę znaleźć informacji o tym.

 

Wiadomo jaka jest pula miejsc na kierunki?

Witaj, tymek69!

Jeśli zależy Ci na którymkolwiek kierunku oferowanym przez naszą uczelnię - nie zwlekaj. Miejsca bardzo szybko się zapełniają :) 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online, 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula 

Dnia 29.06.2020 o 21:21, OutDoorka napisał:

Czy studia online w jakimkolwiek stopniu wymagają fizycznej obecności w trakcie semestrów?

Jak mogę dostać dostać się na te dni otwarte online?

Witaj, OutDoorka! 

Na program w ramach studiów online składają się także zajęcia na terenie uczelni podczas weekendowych zjazdów. Czy jesteś zainteresowana studiowaniem w takim trybie? 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doradcaonlinevistula a w przypadku studiów online to ile takich weekendowych zjazdów jest w ciągu semestru ? No i czy zajęcia odbywają się live czy po prostu udostępniane są jakieś materiały?

@doradcaonlinevistula Zastanawiam się też, czy taki studia online nie sa potem jakoś gorzej odbierane przez pracodawcę? Czy z doświadczenia może Pani co na ten temat powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2020 o 01:10, Tisaneria napisał:

@doradcaonlinevistula a w przypadku studiów online to ile takich weekendowych zjazdów jest w ciągu semestru ? No i czy zajęcia odbywają się live czy po prostu udostępniane są jakieś materiały?

@doradcaonlinevistula Zastanawiam się też, czy taki studia online nie sa potem jakoś gorzej odbierane przez pracodawcę? Czy z doświadczenia może Pani co na ten temat powiedzieć ?

Witaj, Tisaneria! 

Na przedmiot w ramach Studiów Online składają się sesje z materiałami do samokształcenia, opracowywane przez Dział E-learningu na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowcę, seminaria w formie sesji online, czyli spotkań „na żywo” z wykładowcą w wirtualnej klasie oraz zajęcia na terenie uczelni, odbywające się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych zjazdów. Absolwenci studiów online otrzymują dokładnie ten sam dyplom, co absolwenci studiów niestacjonarnych, więc nie zostanie to odebrane ''gorzej'' przez pracodawcę. 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty są potrzebne żeby aplikować na studia I stopnia? Czy trzeba je jakoś osobiście dostarczyć czy można online jakoś to załatwić?

@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze dopytać jak dokładnie działa biuro karier? Czy trzeba wcześniej się z nimi skontaktować i dać swoje dane / CV ? Czy jak mamy jakieś wymagania to sa brane pod uwagę czy biuro przysyła wszystkie możliwe oferty, które posiada nie patrząc na jakieś nasze preferencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2020 o 19:37, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, OutDoorka! 

Na program w ramach studiów online składają się także zajęcia na terenie uczelni podczas weekendowych zjazdów. Czy jesteś zainteresowana studiowaniem w takim trybie? 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Owszem jestem zainteresowana. Jaka jest częstotliwość takich zjazdów? Zajęcia mam w ciągu tygodnia czy w weekendy? Bo jak w weekendy to są to studia zaoczne a nie online..

@doradca a czy studentom studiów online przysługują również stypendia, np. mieszkaniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2020 o 13:49, Tisaneria napisał:

@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty są potrzebne żeby aplikować na studia I stopnia? Czy trzeba je jakoś osobiście dostarczyć czy można online jakoś to załatwić?

@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze dopytać jak dokładnie działa biuro karier? Czy trzeba wcześniej się z nimi skontaktować i dać swoje dane / CV ? Czy jak mamy jakieś wymagania to sa brane pod uwagę czy biuro przysyła wszystkie możliwe oferty, które posiada nie patrząc na jakieś nasze preferencję?

Witaj, Tisaneria!

Jaki dokładnie kierunek studiów Cię interesuje? 🙂 

Aplikować możesz zarówno osobiście, w naszym Biurze Rekrutacji, jak i online. W przypadku dostania się na studia należy dostarczyć wszystkie dokumenty osobiście. 

Pozdrawiam, 

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2020 o 13:49, Tisaneria napisał:

@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty są potrzebne żeby aplikować na studia I stopnia? Czy trzeba je jakoś osobiście dostarczyć czy można online jakoś to załatwić?

@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze dopytać jak dokładnie działa biuro karier? Czy trzeba wcześniej się z nimi skontaktować i dać swoje dane / CV ? Czy jak mamy jakieś wymagania to sa brane pod uwagę czy biuro przysyła wszystkie możliwe oferty, które posiada nie patrząc na jakieś nasze preferencję?

Witaj, Tisaneria! 

Biuro Karier otrzymuje codziennie nowe oferty pracy.  Są one zamieszczane na stronie internetowej i wywieszane na tablicy ogłoszeń obok Biura, co oznacza, że wywieszamy wszystkie oferty jakie znaleźliśmy 🙂 . Można je również przejrzeć w Biurze, a przy okazji porozmawiać z doradcą.

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, Tisaneria! 

Biuro Karier otrzymuje codziennie nowe oferty pracy.  Są one zamieszczane na stronie internetowej i wywieszane na tablicy ogłoszeń obok Biura, co oznacza, że wywieszamy wszystkie oferty jakie znaleźliśmy 🙂 . Można je również przejrzeć w Biurze, a przy okazji porozmawiać z doradcą.

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Fajny pomysł ! Nie trzeba nigdzie specjalnie szukać tylko udać się w odpowiednie miejsce i przejrzeć oferty pracy. Czy z doradcą również można porozmawiać na temat tych ofert, ewentualnie jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej ?

 

Dnia 18.07.2020 o 16:16, OutDoorka napisał:

Owszem jestem zainteresowana. Jaka jest częstotliwość takich zjazdów? Zajęcia mam w ciągu tygodnia czy w weekendy? Bo jak w weekendy to są to studia zaoczne a nie online..

@doradca a czy studentom studiów online przysługują również stypendia, np. mieszkaniowe?

Pierwsze słyszę, co znaczy stypendium mieszkaniowe ? Tzn. socjalne czy to zupełnie co innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2020 o 17:54, elfik10 napisał:

Fajny pomysł ! Nie trzeba nigdzie specjalnie szukać tylko udać się w odpowiednie miejsce i przejrzeć oferty pracy. Czy z doradcą również można porozmawiać na temat tych ofert, ewentualnie jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej ?

pomagają kompleksowo i to się ceni! Wydaję mi się, że jakieś rady na pewno dadzą 🙂

Dnia 28.07.2020 o 17:54, elfik10 napisał:

@doradca a czy studentom studiów online przysługują również stypendia, np. mieszkaniowe?

wydaje mi się, że to chodzi o stypendium socjalne, chyba że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tymek69 napisał:

pomagają kompleksowo i to się ceni! Wydaję mi się, że jakieś rady na pewno dadzą 🙂

Jednak rozmowa o pracę wydaje mi się mega stresująca. Nie wiem jak sobie poradzić żeby tak bardzo się nie stresować i dobrze wypaść 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2020 o 16:16, OutDoorka napisał:

Owszem jestem zainteresowana. Jaka jest częstotliwość takich zjazdów? Zajęcia mam w ciągu tygodnia czy w weekendy? Bo jak w weekendy to są to studia zaoczne a nie online..

@doradca a czy studentom studiów online przysługują również stypendia, np. mieszkaniowe?

Witaj, Outdoorka! 

Tak, zgodnie z nowymi przepisami powiększone stypendium socjalne należy się również studentom studiów zaocznych.

Pozdrawiam, 

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2020 o 17:54, elfik10 napisał:

Fajny pomysł ! Nie trzeba nigdzie specjalnie szukać tylko udać się w odpowiednie miejsce i przejrzeć oferty pracy. Czy z doradcą również można porozmawiać na temat tych ofert, ewentualnie jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej ?

 

Pierwsze słyszę, co znaczy stypendium mieszkaniowe ? Tzn. socjalne czy to zupełnie co innego ?

Witaj, elfik10!

Oczywiście, z doradcą można porozmawiać na temat dostępnych ofert, a także i o tym, co warto zawrzeć w CV, jak je napisać, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i o podobnych tematach :) 

Chodzi tu o stypendium socjalne powiększone ze względu na miejsce zamieszkania. Studentom, którzy mieszkają poza Warszawą, oferujemy dodatkowo takie właśnie stypendium.

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2020 o 17:49, tymek69 napisał:

pomagają kompleksowo i to się ceni! Wydaję mi się, że jakieś rady na pewno dadzą 🙂

wydaje mi się, że to chodzi o stypendium socjalne, chyba że się mylę?

Witaj, tymek69!

We wszystkim pomożemy i doradzimy - jeśli trzeba zdradzamy nawet krok po kroku jak się przygotować do takiej rozmowy :) 

Tak jak już wcześniej pisałam, jest to stypendium socjalne powiększone ze względu na miejsce zamieszkania, które oferujemy studentom spoza Warszawy. 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, elfik10 napisał:

Jednak rozmowa o pracę wydaje mi się mega stresująca. Nie wiem jak sobie poradzić żeby tak bardzo się nie stresować i dobrze wypaść 

 

Witaj, elfik10! 

Stres jest naturalną reakcją. Każdy z nas chce wypaść jak najlepiej, dlatego warto wcześniej się do takiej rozmowy przygotować, żeby nie wydawała się aż taka straszna, jak ją malują :) We wszystkim pomagamy, warto z tego skorzystać. 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doradcaonlinevistula A ile wynosi takie stypendium socjalne powiększone ze względu na miejsce zamieszkania? czy jest ono jakoś specjalnie wyliczane indywidualnie dla każdego studenta? Czy może jest to stała wartość?

@doradcaonlinevistula a co do biura karier to w jakiej formie można otrzymać propozycje ofert pracy? Jakoś meilowo jest to wysyłane czy gdzieś wywieszone info i kto pierwszy ten lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Tisaneria!

Oferty znalezione przez Biuro Karier dostępne są na naszej stronie internetowej. Są również dostępne stacjonarnie - wywieszamy je na tablicy ogłoszeń znajdującej się obok Biura. 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2020 o 18:21, doradcaonlinevistula napisał:

Witaj, elfik10! 

Stres jest naturalną reakcją. Każdy z nas chce wypaść jak najlepiej, dlatego warto wcześniej się do takiej rozmowy przygotować, żeby nie wydawała się aż taka straszna, jak ją malują 🙂 We wszystkim pomagamy, warto z tego skorzystać. 

Pozdrawiam,

Daria, Doradca Online,

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

O no to rzeczywiście bardzo fajne rozwiązanie. Widać, że uczelnia bardzo dba o swoich studentów.

A do kiedy trwa rekrutacja na studia ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×