Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Likitiki108

Czemu faceci gdy dostają kosza robią się tacy złośliwi?

Polecane posty

1 godzinę temu, G0sc napisał:

Tak samo kobieta nie ma obowiązku umawiać się z każdym, tak ten każdy nie ma obowiązku być miły 😜

Ani nie umówienie się, ani bycie niemiłym nie jest też karalne 😉

Ja nie mówie tu o byciu miłym, nikt nikogo do tego nie zmusza, zawsze można kogoś po prostu zostawić w spokoju. Mówię jawnym obrażaniu kobiety, bo za wysokie progi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 16:08, Likitiki108 napisał:

Wiele razy w życiu gdy mężczyzna dostał ode mnie kosza stawał się po prostu podły, totalnie zmieniał nastawienie i pisał mi/mówił mi okropne rzeczy byle by tylko zrobi przykrość. Od razu zaznaczę, że nie jestem jakąs chamską laską i zawsze jeśli kogoś odrzucam grzecznie i kulturalnie piszę lub mówię , że np nie jestem zainteresowana randką. Wtedy facet zaczyna mnie obrażać, wymyślać co to o mnie nie słyszał, krytykować mój wygląd mimo tego, że zanim nie został odrzucony komplementował go. Jeszcze nigdy nie spotkałam faceta, który potrafilby z godnoscią zaakceptować to, że np nie jest w moim typie i powiedzieć "okej, w porządku, rozumiem, miłego dnia". Dlaczego tak robicie panowie? Aż tak bardzo uraza to wasze ego? Nie wstyd wam? Nie czujecie się żałośni obrażając kobietę tylko dlatego, że nie możecie jej mieć? 🤔 

No to nie wiem gdzie Ty tych facetów spotykasz ale wygląda na to że normalnego, poukładanego z "właściwym" poczuciem własnej wartości jeszcze nie spotkałaś. To chyba normalne że każdy ma prawo powiedzieć "nie" jeżeli mu coś nie odpowiada. Nie powinien mieć z tego powodu żadnych problemów. Jeżeli facet po odrzuceniu staje się nieznośny i chamski to znaczy że jest niedojrzałym prostakiem dla którego kobieta jest tylko zabawką.

Musisz próbować dalej z tymi koszami. Jak się w końcu trafi taki co przyjmie kosza ze zrozumieniem to znaczy że jest coś wart. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×