Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Neva88

Macierzyństwo w czasach zarazy...

Polecane posty

Pytanie kieruje glownie do mam noworodkow i małych niemowląt. Jak sobie radzicie? Wychodzicie z dziecmi na zakupy, zabieracie w odwiedziny? 

Jestem mamą 3 miesięcznego szkraba, w naszym domu zawsze bylo pelno ludzi, my tez duzo jezdzilismy. A teraz zaczynam czuć się jak alien. Gdy pytam znajomych, kiedy zajrzą - jak sytacja się uspokoi, bo wy przeciez macie male dziecko. Jak pytam, czy w sklepach widac ludzi z niemowlakami - no cos ty, kto by bral teraz male dziecko na zakupy, przeciez to nieodpowiedzialne! A ja po prostu czasem muszę wyjść, dziecka w domu nie zostawię, bo karmie a mala z butelki nie chce pic. Póki co zabieramy ja tylko do rodziców, ale jak dlugo można tak żyć? Jak to wyglada u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku wychodziłam do sklepu z dzieckiem. Mieszkam w Anglii i przez pierwsze te dni/tygodnie co w ogóle nie można było wychodzić to nie wychodziłam ale jak już pozwolili to jak najbardziej. Wychodziłam do znajomej z córką, oni przychodzili do nas. Wszyscy u nas pracują, oprócz mnie, i nikt nie jest chory!

Z tym wirusem to też tak panikę rozsiewają. Dużo osób które umarły, wcale nie umarły na COVID-19. Byly pozytywne na COVID-19 ale po śmierci nawet nie zostali przebadani. Więc tak naprawdę połowa tych osób co umarła na "COVID-19" wcale na niego nie umarła.

Babcia szefa mojego partnera umarła. Miała raka i była dość starszą panią. I chociaż miała tego raka i kilkanaście innych chorób wpisali że zmarła na Koronawirusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×