Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga11

Fwb

Polecane posty

Tak to mój był pomysł... zaproponowałam przyjacielowi relacje friend with benefits. Zgodził się. Mamy wielu znajomych i zawsze razem gdzieś wybywamy, przy czym dochodzi do sexu bez zobowiązać. Wiedziałam, że po czasie skończy się tak, że on albo ja się zakochamy. Padlo na mnie :( Oczywiście dalej chcę tej relacji, ale przeradza się już w to, że o nim myślę... nie jest tak że nie wyobrażam sobie życia bez niego i nie daje mu spokoju itp., ale poprostu myślę. On wcześniej jeszcze coś nawet chcial ze mną się umówić itp ale ja odmówiłam, poźniej ja chciałam a on nie miał czasu. I tak pozostał tylko sex. Teraz z perspektywny czasu myślę sobie, że naprawdę bym chciała z nim spróbować na poważnie. On zobi dla mnie wszystko i kocha mnie ale tylko jako kumpelę. Pewnego dnia odpaliłam że się z kimś spotykam. Chociaż to prawda raz spotkałam się przez portal z takim Luzjanem.Wiem tylko tyle, wypytał znajomych kto to itp.ale poźniej jak byłam z nimi to nie widziałam u niego zazdrości, tylko było takie no pochwal się kto to ...fajny? Itp. Nie wiem co powinnam zrobić? Zerwać fwb że naprawdę się mega nie zakochać? Na pewno nie zapytam już drugi raz o nas po tym jak nie miał czasu iśćna randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialas jak może być,to zwykle kobiety zakochooja sie po seksie a dla faceta to często tylko seks, lecialas jak ćma do ognia i nie wiedzialas ze sie sparzysz? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, Kinga11 napisał:

nie widziałam u niego zazdrości, tylko było takie no pochwal się kto to ...fajny

To uczucie powinno zrodzić bliskość, a nie bliskość uczucie. W tej wersji to nic trwałego. 

25 minut temu, pravik 91.... napisał:

ty KURRWO

Nie Twój kurnik, nie Twoje doopczenie. Ona nie pytała co myślisz o układzie fwb. Mam też swoje zdanie na ten temat, a kazań nie prawie, nawet jak ciśnie się na usta "cierp ciało, skoroś chciało" 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, elektryzująca napisał:

To uczucie powinno zrodzić bliskość, a nie bliskość uczucie. W tej wersji to nic trwałego. 

Nie Twój kurnik, nie Twoje doopczenie. Ona nie pytała co myślisz o układzie fwb. Mam też swoje zdanie na ten temat, a kazań nie prawie, nawet jak ciśnie się na usta "cierp ciało, skoroś chciało" 😏

Pravik po prostu jest zazdrosny bo sam chciałby tak układ. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Hellies napisał:

Pravik po prostu jest zazdrosny bo sam chciałby tak układ. 😉 

a tu ani friend ani benefit🙃

1 godzinę temu, Kinga11 napisał:

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×