Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

$@nta_Monic@_2999

Nie wiem co robić i co czuje

Polecane posty

Witam,

Czuje się bezsilna ,nie wiem co czuje , mam faceta , myślę że dobrze się dogadujemy ,potrafimy gadac o wszystkim,mieszkamy razem ,dogadujemy się ,nie ma  wielkich kłótni,ale nie ma też wielkich emocji , przynajmniej z mojej strony,zdarza mi się myślec niestety o osobie która dawno temu zawróciła mi w głowie,nasza znj skończyła się całkowicie po tym jak nie odpisałam mu na wiadomość,jedna może dwie ...i przestał się odzywać ,byłam wtedy już z obecnym w bliższej relacji,chociaz nie w oficjalnym związku ,i wiedział że ten o którym myślę do mnie pisze i zachował się wobec mnie nie fair ,a ogólnie nie wyszło nam za dużo było spin kłótni ,niedopowiedzeń, raz mu zależało a raz nie, dodatkowo ukrywał fakt że ma kogoś , dużo osób mi mówili że traktuje mnie jak koło zapasowe , może tak było a może nie bo słyszałam też że był we mnie zadurzony ale to ja nie dawałam konkretnych znaków mu i nie wiedział co robić ,tak czy siak znajomość się posypała , mieliśmy kontakt pisemny 6 lat ,on go ciągle inicjował zazwyczaj , popełniliśmy dużo błędów ,i nie wyszło nic z tego , na ostatnią jego wiadomość nie odpisałam bo próbowałam się odciąć od niego , zapomnieć , zacząć z kimś innym ,teraz myśli o nim wracają , to trwa już dość długo ,byłam w kilku związkach i zawsze myśli k nim wracały ,on był w związkach też pisał do mnie, teraz nie piszę może się wkurzył a może po prostu mu nie zależy...zależy mi na moim obecnym partnerze ale jednocześnie nie umiem o tamtym zapomnieć ,dodam tylko że związek z moim obecnym nie zaczął się od wielkiej miłości , jest to zupełnie inne uczucie niż do tamtego ...ale chyba nie można kochać dwóch osób na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×