Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
$@nta_Monic@_2999

Nie wiem co robić i co czuje

Polecane posty

Witam,

Czuje się bezsilna ,nie wiem co czuje , mam faceta , myślę że dobrze się dogadujemy ,potrafimy gadac o wszystkim,mieszkamy razem ,dogadujemy się ,nie ma  wielkich kłótni,ale nie ma też wielkich emocji , przynajmniej z mojej strony,zdarza mi się myślec niestety o osobie która dawno temu zawróciła mi w głowie,nasza znj skończyła się całkowicie po tym jak nie odpisałam mu na wiadomość,jedna może dwie ...i przestał się odzywać ,byłam wtedy już z obecnym w bliższej relacji,chociaz nie w oficjalnym związku ,i wiedział że ten o którym myślę do mnie pisze i zachował się wobec mnie nie fair ,a ogólnie nie wyszło nam za dużo było spin kłótni ,niedopowiedzeń, raz mu zależało a raz nie, dodatkowo ukrywał fakt że ma kogoś , dużo osób mi mówili że traktuje mnie jak koło zapasowe , może tak było a może nie bo słyszałam też że był we mnie zadurzony ale to ja nie dawałam konkretnych znaków mu i nie wiedział co robić ,tak czy siak znajomość się posypała , mieliśmy kontakt pisemny 6 lat ,on go ciągle inicjował zazwyczaj , popełniliśmy dużo błędów ,i nie wyszło nic z tego , na ostatnią jego wiadomość nie odpisałam bo próbowałam się odciąć od niego , zapomnieć , zacząć z kimś innym ,teraz myśli o nim wracają , to trwa już dość długo ,byłam w kilku związkach i zawsze myśli k nim wracały ,on był w związkach też pisał do mnie, teraz nie piszę może się wkurzył a może po prostu mu nie zależy...zależy mi na moim obecnym partnerze ale jednocześnie nie umiem o tamtym zapomnieć ,dodam tylko że związek z moim obecnym nie zaczął się od wielkiej miłości , jest to zupełnie inne uczucie niż do tamtego ...ale chyba nie można kochać dwóch osób na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×